قیمت کاردانو لحظه ای - به دلار و به تومان (10-03-1402)


2.61%

$ 0.3773000

19,751.66 تومان

محاسبه با نرخ تتر : 52,350 تومان

معاملات روزانه ADA
$194,411,956
حجم بازار ADA
$12,954,101,030
ADA عرضه کل
35.81 میلیارد کاردانو
ADA سکه در گردش
45.00 میلیارد کاردانو
کانترکت ها:
Binance Smart Chain (BEP20): 0x3ee2200efb3400fabb...
سایر شبکه ها

ماشین حساب قیمت کاردانو (ADA)

ADA
=
تومان

قیمت کاردانو(ADA) و معرفی آن

ارز دیجیتال کاردانو (ADA) که بصورت اختصاری با نماد ADA میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 7 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1396/07/09 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز کاردانو یا حجم بازار آن حدود 16.72 میلیارد دلار بوده که معادل 875,300.58 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال کاردانو 45.00 میلیارد عدد بوده که از آن تعداد 35.81 میلیارد سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس کاردانو یا سهم بازار ارز ADA تا به امروز از کل بازار حدود 1.1 درصد است و 98.9 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت کاردانو لحظه 0.38 دلار است که با احتساب نرخ تتر 52,350 تومانی، قیمت ADA به تومان معادل 19,751.66 تومان معامله میگردد.
قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته با 194.41 میلیون دلار خرید و فروش ، 47.68 دلار یا 3% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 2% می باشد. کاردانو در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و Huobi و FTX و HitBTC و Kraken و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

لینک های مفید : خرید کاردانو ، خرید تتر ، خرید بیت کوین ، از صرافی اینانس

تغییرات قیمت کاردانو (ADA)

توجه کنید که قیمت کاردانو به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش Cardano بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت Cardano در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت ADA، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.33 2.61 1.51 -5.31 1.57 -3.44

نمودار قیمت لحظه ای کاردانو (ADA)

قیمت لحظه ای  ADA

قیمت کاردانو و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (10-03-1402)

✴️ از سرگیری موج صعودی Cardano تایید شد (0.56 هدف بعدی)

1402-03-09 توسط : AlanSantana
✴️ از سرگیری موج صعودی Cardano تایید شد (0.56 هدف بعدی) + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

ما اکنون در حال دریافت تاییدیه هستیم که موج صعودی بعدی برای Cardano، ADAUSDT در راه است. تأیید با بسته شدن روز بالاتر از EMA50 و EMA100 انجام می شود. ما انتظار این را داشتیم RSI به بالای 50 رفته است و ما یک پایین تر داریم. اوج آوریل رد سطح مقاومت فوریه است. هدف ما 0.5555 دلار در پرش بعدی است. Namaste.


آدا همانطور که در 29 آوریل آخرین ایده پیش بینی شده بود

1402-03-09 توسط : srtraders_official
آدا همانطور که در 29 آوریل آخرین ایده پیش بینی شده بود + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

قیمت Ada از 0.40 همانطور که در آخرین ایده در 29 آوریل پیش بینی شده بود به 0.34 کاهش یافت. اکنون با دنبال کردن پیکان ما بالا می رود. اگر این پیکان را دنبال کند و کانال رو به افزایش باشد، هدف 0.50 است اگر هر شمع روزانه زیر 0.36 بسته شود، قیمت به زودی پمپ نمی شود. به دامپینگ ادامه خواهد داد…


ADA کوتاه

1402-03-09 توسط : Aadil1000x
ADA کوتاه + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

سلام معامله گران! به تجارت دیگری با Aadil1000x تحلیلگر خوش آمدید. امروز یک جفت دیگر را از موقعیت عالی می فروشیم. یک الگوی معکوس در اوج وجود دارد و بازار به دنبال نزولی بیشتر است. ADA Short Now @0.37821 استاپلاس 0.3854 (-1.88٪) هدف 1، 0.369832 (+2.21%) هدف نهایی 0.36068 (+4.65%) فراموش نکنید که دکمه لایک را بزنید و فالو کنید تا در ارتباط باشید.


تجزیه و تحلیل ADA (4H)

1402-03-08 توسط : behdark
تجزیه و تحلیل ADA (4H) + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

سلام، تاجران عزیز. چطور هستید ؟ امروز ما دیدگاهی برای خرید/بلند کردن نماد ADA داریم. برای مدیریت ریسک، لطفا توقف ضرر و مدیریت سرمایه را فراموش نکنید هنگامی که به اولین هدف رسیدیم، مقداری سود ذخیره کنید و سپس توقف را به ورودی تغییر دهید اگر سوالی دارید کامنت کنید متشکرم


ADA/USDT به روز رسانی 1 روزه توسط CRYPTO SANDERS

1402-03-08 توسط : CryptoSanders9563
ADA/USDT به روز رسانی 1 روزه توسط CRYPTO SANDERS + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

سلام، به این به روز رسانی ADA/USDT توسط CRYPTO SANDERS خوش آمدید. تجزیه و تحلیل نمودار: - Cardano (ADA) نیز برای شروع آخر هفته در سبز بود و قیمت ها بیشتر از سطح حمایت اخیر فاصله گرفتند. ADA/USD در اوایل جلسه امروز به بالاترین سطح روزانه 0.3667 رسید که پس از پایین ترین سطح 0.3564 در روز جمعه به دست آمد. این حرکت منجر به صعود کاردانو به قوی‌ترین نقطه از روز چهارشنبه شد و در این روند از طبقه فوق‌الذکر در 0.3550 فاصله گرفت. ADA شروع به تثبیت کرده است و قیمت در حال حاضر پس از برخورد با سقف RSI از اوج های قبلی خود عقب نشینی کرده است. قدرت قیمت نتوانسته است از نقطه مقاومت 44.00 عبور کند که این توکن را به خواندن فعلی 0.3638 سوق داده است. من سعی کرده ام بهترین نتیجه ممکن را برای این نمودار بیاورم. اگر دوست داشتید دکمه لایک را بزنید و نمودارهای خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید. متشکرم


سناریوی تجارت #ADA/USD خرید.

1402-03-08 توسط : Best_Tradesfx
سناریوی تجارت #ADA/USD خرید. + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

سلام بازرگانان امیدوارم حالتون خوب باشه امروز در مورد #ADA/USD برای مدت طولانی بحث می کنم. در اینجا یک تجزیه و تحلیل کامل از #ADA/USD در زمانی که قیمت منطقه پشتیبانی را لمس می کند، ارائه می شود تا فرصتی خوب برای مدت طولانی. اگر سوالی دارید نظر بدهید با تشکر از معامله گران برای حمایت شما لایک و فالو کنید


ADAUSDT - 1D

1402-03-06 توسط : arongroups
ADAUSDT - 1D + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

در بازه زمانی روزانه، روند حرکت قیمت کاملاً نزولی است. اگر 0.350 به سمت پایین شکسته شود و قیمت در زیر آن تثبیت شود، ممکن است قیمت تا محدوده 0.340 سقوط کند و در مورد قدرت، محدوده 0.325 واحد خواهد بود. در غیر این صورت در محدوده فعلی به دلیل کم بودن احتمال معاملات خرید، انجام معاملات خرید پیشنهاد نمی شود.


Long ADA Cardano

1402-03-05 توسط : dikaadipradana
Long ADA Cardano + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

نشان صعودی نشان داد، آماده شدن برای لانگ کاردانو زمانی که شمع صعودی را نشان دهد


ADAUSD ❕ پشتیبانی را آزمایش می کند

1402-03-05 توسط : Solldy
ADAUSD ❕ پشتیبانی را آزمایش می کند + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

ADA به سطح پشتیبانی رسیده است. قیمت پایین‌ترین سطح را تشکیل داد. در صورتی که دارایی بالاتر از سطح پشتیبانی فعلی باشد، نمودار روند صعودی خود را از سر خواهد گرفت.


کاردانو، نامی آشنا و پر تکرار که فعالان در حوزه فناوری بلاکچین و ارز های دیجیتال با اون آشنا هستن. پروژه ای موفق که تونست به سرعت به محبوبیت و مقبولیت برسه و جای پای خودش رو در صنعت بلاکچین و ارز های دیجیتال محکم کنه و از حیث سرمایه گذاری و کاربردی مورد توجه کاربران قرار بگیره.
ارز دیجیتال کاردانو همواره برای سرمایه گذاران بلند مدتی جذابیت خاصی داشته چرا که این پروژه مرتبا رو به جلو و همراه با پیشرفت بوده و رشد قیمت ADA در مقاطعی برای سرمایه گذارانش شیرین و مورد قبول بوده. در این مقاله قراره که مرور کلی و البته جامعی بر این پروژه بلاکچینی داشته باشیم و اون رو از جنبه های مختلف بررسی کنیم. این مقاله رو تا انتها همراهی کنید و امیدواریم که مورد توجه تون قرار بگیره.

کاردانو چیست؟ 

کاردانو چیست؟

کاردانو (Cardano) یک شبکه مبتنی بر بلاکچین هستش که ارز دیجیتال اختصاصی با نماد ADA رو داره. از این شبکه و پلتفرم می تونیم برای انتقال پول و ارزش به شکل دیجیتالی و همچنین پیاده سازی قرارداد های هوشمند (Smart Contract) و همین طور ایجاد برنامه های غیر متمرکز یا Dapp ها استفاده کنیم.
پلتفرم کاردانو به مانند اتریوم (Ethereum) و ایاس (EOS) امکان ایجاد قرارداد های هوشمند رو فراهم می کنه و از این جهت به نوعی رقیب اتریوم و ایاس به حساب میاد. کاردانو خودش رو پیشرو در نسل سوم از بلاکچین ها می دونه و با پیاده سازی معماری چند لایه ای، امنیت رو به طور قابل توجهی ارتقا داده. به علاوه این پلتفرم در مقایسه با اتریوم و سرعت و نرخ کارمزد رو که بسیار برای کاربران مهم هستش، بهبود داده.
بر اساس ادعای تیم توسعه ‌دهنده کاردانو، این پلتفرم اولین پروژه مبتنی بر بلاکچین هستش که با فلسفه و پشتوانه علمی و تحقیقات دانشمندان طراحی شده. فعالیت بر روی این پروژه از سال 2015 میلادی آغاز شد و ارز دیجیتال کاردانو در ماه دسامبر 2017 به صرافی‌ های ارز دیجیتال عرضه شد.
از اونجایی که اکثر اعضای تیم توسعه دهنده کاردانو و سرمایه گذاران اون ژاپنی هستن و این پلتفرم بسیار شبیه به اتریوم هستش، به کاردانو اتریوم ژاپنی هم میگن. در ادامه تاریخچه ای خواهیم داشت بر این پروژه موفق و محبوب بلاکچینی.

مروری بر تاریخچه کاردانو

تاریخچه کاردانو

بنیان ‌گذار پروژه کاردانو، شخص بود به نام‌ چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) که خودش یکی از اعضا تیم توسعه دهنده اتریوم بوده. در سال 2015 میلادی پروژه کاردانو شروع به کار کرد و به مدت 2 سال به جهت یافتن راه حل‌ هایی برای حل مشکلات اتریوم و بیت کوین، تحقیقاتی انجام داد.
 بعد مدت ها تحقیق و توسعه، کاردانو تونست با طراحی پروسه های جدید در بررسی و تایید تراکنش ‌ها و ایجاد بلاک جدید، معضلات مقیاس ‌پذیری در بیت کوین و قرارداد های هوشمند در اتریوم رو تا حدودی مرتفع کنه. به عقیده هاسکینسون، بنیان گذار پروژه کاردانو، بیت کوین نسل اول بلاکچین و اتریوم نسل دوم بلاکچین ها هستن. طبق نظر‌ او، ما به نسل سومی از بلاکچین ‌ها نیاز داریم که کاردانو این امکان رو فراهم می کنه.
هم اکنون سه شرکت اصلی روی توسعه کاردانو فعالیت دارن که عبارتند از : The Cardano Foundation، IOHK، Emurgo. البته غیر از شرکت های مذکور، چندین و چند تیم توسعه به شکل جداگانه با پروژه کاردانو همکاری فنی دارن و مشغول ساخت برنامه های غیر متمرکز یا Dapp ها در این بستر هستن.

کاردانو چگونه کار می کند؟

قیمت کاردانو

تا اینجا آشنایی مختصری داشتیم بر تاریخچه و فلسفه شکل گیری پروژه کاردانو و اینکه اصولا برای انجام چه کار هایی طراحی شده. در این قسمت بررسی می کنیم که اساسا این پلتفرم چه طور کار می کنه و ساز و کار انجام تراکنش ها در اون به چه صورتی می باشد.
بر خلاف ارز های دیجیتالی مثل بیت کوین و اتریوم که از شیوه ماینینگ یا تخصصی ترش، الگوریتم اجماع اثبات کار (Proof of work) برای بررسی و تایید تراکنش ها استفاده می کنن، کاردانو از شیوه و الگوریتم اجماع اثبات سهام یا Proof of stake برای این کار استفاده می کنه. خب حالا الگوریتم اجماع اثبات سهام چیه و چه تفاوتی با اثبات کار داره ؟
برای اینکه امنیت شبکه تامین بشه و صحت تراکنش ها بررسی بشه، از الگوریتم های اجماع استفاده میشه. در الگوریتم اثبات کار (POW) افراد داوطلبی با نام ماینر یا استخراج کننده با در اختیار قرار دادن قدرت پردازش سخت ‌افزار کامپیوتری خودشون برای شبکه، به حفظ امنیت شبکه و همچنین بررسی صحت تراکنش ها کمک می‌کنن و پاداش می‌گیرن.
الگوریتم POW حتی قبل از خلق بیت کوین هم مورد استفاده قرار می‌گرفت، منتهی ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین، از این الگوریتم به شکلی نو آورانه در ارز دیجیتال انقلابی خودش استفاده کرد. برای تحت کنترل در آوردن و یا حمله به یک شبکه بلاکچینی که بر پایه الگوریتم اثبات کار بنا شده، مهاجم مجبوره بیش از 51 درصد از کل قدرت پردازش شبکه رو در اختیار بگیره که در شبکه ‌های بزرگی مثل بیت کوین، قطعا توجیه اقتصادی نداره و تا به حال هم شاهد چنین مسئله ای نبودیم.
در مقابل الگوریتم اجماع اثبات سهام شیوه متفاوتی برای اعتبار سنجی تراکنش‌ ها و تولید بلاک ‌های جدید داره. در این الگوریتم، کاربران برای شرکت در پروسه اعتبار سنجی تراکنش ‌ها و دریافت متقابل پاداش اونا، باید مقداری از ارز دیجیتال مورد نظر خودشون مثلا کاردانو رو بخرن و در یک کیف پول به شبکه تخصیص بدن. بدین شکل می‌ تونن در فرآیند تایید صحت تراکنش‌ ها شرکت کنن و ارز های بیشتری از کاردانو رو به عنوان پاداش و حق اعتبار سنجی دریافت کنن.
در الگوریتم اجماع اثبات سهام، دیگه نیازی به خرید و استفاده از سخت افزار های گران قیمت نیست و همچنین سرعت انجام تراکنش ها هم بهبود قابل توجهی داره.

قیمت Cardano و آینده اون

قیمت کاردانو به ریال

در این بخش کمی در مورد قیمت ADA و آینده اون صحبت می کنیم. قیمت لحظه ای کاردانو همواره در وب سایت های صرافی های آنلاین ارز دیجیتال قابل مشاهده هستش و مثل سایر رمز ارز ها، قیمت ADA مدام در حال نوسانه. در صرافی های خارجی قیمت به دلار و در صرافی های داخلی قیمت کاردانو به تومان و یا قیمت کاردانو به ریال رو شاهد خواهیم بود که برای سهولت خرید و فروش کاربران ایرانی این تبدیل قیمت انجام می گیره.
. ارز دیجیتال کاردانو برای نخستین بار در ماه اکتبر سال 2017 میلادی در صرافی بیترکس که اون زمان بزرگ ترین صرافی دنیای ارز های دیجیتال بود و خبری از صرافی هایی مثل بایننس نبود، با قیمت هر واحد 0.02 دلار عرضه شد. مدت کوتاهی بعد از عرضه قیمت Cardano جهش خودش رو آغاز کرد و چند ماه بعد با افزایش 6 هزار درصدی، قیمت ADA در هر واحد به 1.22 دلار رسید. تیم توسعه و مدیریت کاردانو اعلام کرده که تعداد نهایی کوین های این ارز در نهایت 45 میلیارد واحد خواهد بود

سقف قیمت کاردانو رو در سال 2021 و ماه سپتامبر شاهد بودیم که قیمت کاردانو در هر واحد به بیش از 3 دلار رسید. از اونجایی که پروژه کاردانو، عقبه قوی و محکمی داره و افراد فعال و صاحب نام زیادی رو به عنوان توسعه دهنده داره، آینده خوبی براش پیش بینی میشه و یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدتی به حساب میاد.
البته بعد از جهش تاریخی قیمت Cardano این رمز ارز فرآیند های اصلاح قیمتی و نوسان هم داشت و در مقاطعی سود خوبی رو نصیب سرمایه گذارانش کرد. در حال حاضر که این مقاله نگارش میشه، قیمت لحظه ای کاردانو روی عدد 0.53 دلار هستش که اگر بخوایم قیمت کاردانو به تومان رو محاسبه کنیم میشه حدود 16 هزار تومان.
قیمت کاردانو به ریال در ارتباط مستقیم با نرخ جهانی اون و همچنین نرخ برابری دلار مقابل ریال بستگی داره و به همین دلیل قیمت Cardano به تومان و همچنین قیمت Cardano به ریال در وب سایت صرافی های داخلی تابع نرخ روز ارز در کشور هستش و علاوه بر نوسان جهانی قیمت ADA، از نوسانات نرخ ارز هم تاثیر می گیره.

خرید و فروش کاردانو

خرید و فروش کاردانو

صرافی های ارز دیجیتال اصلی ترین بستر برای خرید و فروش رمز ارز ها هستن. برای خرید و فروش کاردانو به جهت ترید و سرمایه گذاری هم، قطعا بهترین و مطمئن ترین راه، استفاده از بستر صرافی های آنلاین و معتبر ارز دیجیتال هستش. در صرافی های ارز دیجیتال، قیمت لحظه ای کاردانو و سایر ارز های دیجیتال نمایش داده میشه و امکانات متنوعی برای ترید کردن در اختیار کاربران قرار می گیره.
در صرافی های داخلی هم می تونید قیمت ADA به تومان رو داشته باشید و خرید تون رو بدون نیاز به ارز های واسطه ای و دردسر های احراز هویت صرافی های خارجی، در بستر صرافی های داخلی انجام بدید. خوشبختانه صرافی های ایرانی پیشرفت خوبی داشتن و راحت ترین مسیر برای خرید و فروش ارز های دیجیتال رو فراهم کردن. 
چرا که برای بسیاری از کاربران ایرانی راحت تره که قیمت ADA به تومان و یا قیمت ADA به ریال رو داشته باشن و معاملات شون رو بر این اساس سامان دهی کنن. به طور کلی بعد از خرید کاردانو و یا ارز دیگه ای، باید اون رو به یک کیف پول انتقال داد و تا تراکنش بعدی ازش نگه داری کرد.

جمع بندی

در این مقاله ارز دیجیتال کاردانو رو مورد بررسی قرار دادیم و شرح دادیم که کاردانو چیست. همچنین مروری داشتیم بر تاریخچه و اهداف شکل گیری اون. به طور کلی پروژه کاردانو بسیار خوش آتیه هستش و تا به اینجای کار هم تونسته موفق عمل کنه.
قیمت ADA هم اصلاح زیادی کرده و مطمئنا مستعد یک رشد خوب خواهد بود. برای خرید کاردانو هم می تونید از بستر صرافی های آنلاین داخلی و خارجی استفاده کنید و مهم ترین مزیت صرافی های داخلی هم اینه که قیمت Cardano به تومان هستش و بدون دردسر می تونید با پول ملی کشور خودمون معامله انجام بدید و خرید و فروش کنید.


قیمت کاردانو به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای کاردانو به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای کاردانو را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه کاردانو به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای ADA بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت کاردانو چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت کاردانو را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز کاردانو اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت کاردانو

شاخص های مختلفی بر قیمت کاردانو تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت ADA دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت کاردانو شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و کاردانو از این روند مستثنا نیست.


0 نظر برای کاردانو ثبت شده است

نظر خود را برای قیمت کاردانو بنویسید
سوال امنیتی :1+34 = ?