اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon

قیمت کاردانو لحظه ای - به دلار و به تومان (07-11-1401)


-0.9%

$ 0.3790000

17,028.47 تومان

محاسبه با نرخ تتر : 44,930 تومان

معاملات روزانه ADA
$528,995,523
حجم بازار ADA
$10,947,163,262
ADA عرضه کل
35.29 میلیارد کاردانو
ADA سکه در گردش
45.00 میلیارد کاردانو
کانترکت ها:
Binance Smart Chain (BEP20): 0x3ee2200efb3400fabb...
سایر شبکه ها

ماشین حساب قیمت کاردانو (ADA)

ADA
=
تومان

قیمت کاردانو(ADA) و معرفی آن

ارز دیجیتال کاردانو (ADA) که بصورت اختصاری با نماد ADA میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 8 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1396/07/09 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز کاردانو یا حجم بازار آن حدود 14.27 میلیارد دلار بوده که معادل 641,143.11 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال کاردانو 45.00 میلیارد عدد بوده که از آن تعداد 35.29 میلیارد سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس کاردانو یا سهم بازار ارز ADA تا به امروز از کل بازار حدود 1.3 درصد است و 98.7 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت کاردانو لحظه 0.38 دلار است که با احتساب نرخ تتر 44,930 تومانی، قیمت ADA به تومان معادل 17,028.47 تومان معامله میگردد.
قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته با 529.00 میلیون دلار خرید و فروش ، -39.54 دلار یا -1% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 25% می باشد. کاردانو در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و Huobi و FTX و HitBTC و Kraken و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

برای خرید کاردانو از صرافی اینانس اقدام کنید.

تغییرات قیمت کاردانو (ADA)

توجه کنید که قیمت کاردانو به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش Cardano بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت Cardano در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت ADA، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.45 -0.9 24.56 1.65 -8.51 -18.86

نمودار قیمت لحظه ای کاردانو (ADA)


قیمت کاردانو و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (07-11-1401)

✅TS ❕ ADAUSD: قبل از برگشت✅

1401-11-06 توسط : TradingStat
✅TS ❕ ADAUSD: قبل از برگشت✅ + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

✅ ADA پس از رسیدن به منطقه مقاومت به پایین برگشت. قیمت قبل از معکوس است. من انتظار دارم پس از تثبیت قیمت تحت مقاومت، کاهش ادامه یابد. ✅ 🚀 سناریوی فروش: کوتاه تا 0.3463. 🚀 ------------------------------------------------ -------------------------- به یاد داشته باشید، هیچ جایی برای شانس در تجارت وجود ندارد - فقط استراتژی! ممنون از لایک ها و نظرات


H&S ممکن برای ADAUSDT

1401-11-06 توسط : alirezamoayedikia
H&S ممکن برای ADAUSDT + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

به نظر من ADA می تواند در روزها/هفته های آینده یک سر و شانه ایجاد کند و سپس پرواز کند.


ADA برای کوتاهی دیگری آماده است

1401-11-06 توسط : leaflette
ADA برای کوتاهی دیگری آماده است + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

بر اساس نمودار، اگرچه من امیدوار هستم که کریپتو به جای یک سری دیگر از رکود، اکنون روند بهبودی خود را آغاز کند، روندی مشابه با Cardano را شاهد بودیم، جایی که رالی قبلی صرفاً یک تخته موج 4 است. کاهش پیش‌بینی‌شده در حال حاضر اتفاق می‌افتد، و بر اساس نمودار M30، باید ببینیم که قیمت به قسمت پایینی آن از حمایت جامد می‌رسد. امیدوارم که من اشتباه می کنم و ADA به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و اگر تحلیل من درست باشد آماده باشید تا بعداً روی آن سوار شوید.


ADA/USDT 1D INTERVAL - مقاومت و پشتیبانی

1401-11-05 توسط : cryptodailyuk
ADA/USDT 1D INTERVAL - مقاومت و پشتیبانی + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

سلام به همه، از شما دعوت می کنم نمودار ADA را به صورت جفتی به USDT در یک بازه زمانی یک روزه مرور کنید. بیایید با علامت گذاری خط روند نزولی که قیمت در حال حاضر سعی در شکستن آن دارد شروع کنیم، در حالی که به صورت محلی می توانیم روند صعودی را مشخص کنیم. اکنون بیایید ببینیم که قیمت در کجا با افزایش بیشتر با مقاومت روبرو می شود، هنگامی که از خطوط روند نزولی عبور کنیم، می توانیم مقاومت 0.41 دلار، مقاومت دوم در 0.47 دلار، سوم در 0.52 دلار و چهارم در 0.59 دلار را ببینیم. با نگاهی دیگر، به همین ترتیب می‌توانیم مکان‌هایی را علامت‌گذاری کنیم که در صورت اصلاح قیمت بزرگ‌تر، ADA را پشتیبانی می‌کنند. و در اینجا با علامت گذاری منطقه پشتیبانی از 0.35 دلار به 0.33 دلار شروع می کنیم، اگر قیمت به زیر منطقه دوم کاهش یابد از 0.31 دلار به 0.30 دلار می شود، در حالی که منطقه حمایت سوم از 0.27 دلار به 0.24 دلار است. ارزش نگاهی به EMA Cross 10 و 30 را دارد که نشان دهنده محل ورود به روند صعودی و تایید ماندن در این روند است. شاخص CHOP نشان می‌دهد که ما انرژی بیشتری برای حرکت پیش رو داریم، MACD روند صعودی را تایید می‌کند، در حالی که RSI، علی‌رغم اصلاح، به بالای محدوده‌های بالای محدوده بازگشته است، بنابراین قبل از اصلاح احتمالی مراقب باشید.


آدا

1401-11-05 توسط : hosseinghaffari67
آدا + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

مقاومتی در خط وسط کانال دیده می شود که در صورت خرابی می توان به سقف کانال و عدد مورد نظر رسید. در غیر این صورت خطوط پشتیبانی در انتهای کانال موجود است.


بررسی ADA/USDT

1401-11-05 توسط : Eugene_User
بررسی ADA/USDT + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

قیمت خط روند اصلی کانال نزولی را شکسته و به سمت مقاومت اصلی حرکت می کند.


ADAUSDT: کاردانو 60% دیگر را هدف می گیرد ⬆

1401-11-04 توسط : CryptoCheck-
ADAUSDT: کاردانو 60% دیگر را هدف می گیرد ⬆ + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

سلام به معامله گران، سرمایه گذاران و دلالان چارت📈📉 به نظر می رسد کاردانو برای یک حرکت بزرگ دیگر آماده می شود. در حال حاضر تحت منطقه مقاومت (که صعودی است) تحکیم شده است. از زمان آخرین به‌روزرسانی در ADAUSDT، ADA 62 درصد افزایش یافته است و از شاخص‌های فنی RSI و Phoenix Ascending، به نظر می‌رسد که می‌خواهد 60 درصد ⬆ دیگر با هدف TP کمتر از 0.60 دلار انجام دهد. برخی از تحولات خروجی در فضای کریپتو به غیر از اقدام صعودی قیمت در نمودارها وجود دارد. اگر بخشی از آن را از دست داده اید، باید این دو را بررسی کنید! بحران بدهی فدرال دولت ایالات متحده:
بدهی 31.4 تریلیون دلاری ایالات متحده: این موضوع چگونه بر بیت کوین و سهام تأثیر می گذارد؟ - ADAUSDT: کاردانو 60% دیگر را هدف می گیرد ⬆
پروتکل اتریوم و ZK... در فضا:
ETH : هزینه ها، پروتکل ZK و.. SPACE ?? چیزهایی که باید بدانید - ADAUSDT: کاردانو 60% دیگر را هدف می گیرد ⬆
نظر شما در این مورد چیست؟ _____________________ 📢برای به‌روزرسانی‌های روزانه و ایده‌های تجاری در مورد ارزهای دیجیتال، سهام و کالاها، ما را اینجا در arzsanj دنبال کنید. لایک و فالو کنید 👍 ما از شما به خاطر حمایتتان متشکریم ! CryptoCheck


ADA: نزدیک شدن به مقاومت

1401-11-04 توسط : altFINS
ADA: نزدیک شدن به مقاومت + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA): راه اندازی تجارت: شکست صعودی از الگوی سقوط گوه (بالای مقاومت 0.30 دلار)، با حجم قوی، نشان دهنده معکوس شدن روند. قیمت به هدف ما 0 دلار رسید. منطقه مقاومت 40 افقی (همچنین میانگین متحرک 200 روزه). اکنون منتظر می مانیم تا قیمت 1) به بالای 0 دلار برسد. 40 برای از سرگیری روند صعودی با صعود تا 0.50 دلار، یا 2) نزدیک به حمایت 0.30 دلار برای ورود نوسانی به عقب برگردید. الگو: سقوط گوه معمولا منجر به شکست صعودی می شود. هنگامی که قیمت خط روند بالایی را می شکند، انتظار می رود قیمت روند بالاتری داشته باشد. روند: روند صعودی بر مبنای کوتاه مدت و میان مدت و روند نزولی بر مبنای بلندمدت. مومنتوم صعودی است (خط MACD بالای خط سیگنال MACD و RSI بالای 55 است). پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 0.30 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 0.25 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 0 دلار است. 40، سپس 0.50 دلار.


ADA/USD BUY TRADE SETUP.

1401-11-04 توسط : Smarttrader0786
ADA/USD BUY TRADE SETUP. + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت کاردانو بصورت ترجمه ماشینی :

ADAUSD یک راه اندازی خرید و تجارت انجام می دهد. فرصت خوب برای مدت طولانی نقطه ورود آزمایشی طرح تجاری خوب. متشکرم


کاردانو، نامی آشنا و پر تکرار که فعالان در حوزه فناوری بلاکچین و ارز های دیجیتال با اون آشنا هستن. پروژه ای موفق که تونست به سرعت به محبوبیت و مقبولیت برسه و جای پای خودش رو در صنعت بلاکچین و ارز های دیجیتال محکم کنه و از حیث سرمایه گذاری و کاربردی مورد توجه کاربران قرار بگیره.
ارز دیجیتال کاردانو همواره برای سرمایه گذاران بلند مدتی جذابیت خاصی داشته چرا که این پروژه مرتبا رو به جلو و همراه با پیشرفت بوده و رشد قیمت ADA در مقاطعی برای سرمایه گذارانش شیرین و مورد قبول بوده. در این مقاله قراره که مرور کلی و البته جامعی بر این پروژه بلاکچینی داشته باشیم و اون رو از جنبه های مختلف بررسی کنیم. این مقاله رو تا انتها همراهی کنید و امیدواریم که مورد توجه تون قرار بگیره.

کاردانو چیست؟ 

کاردانو چیست؟

کاردانو (Cardano) یک شبکه مبتنی بر بلاکچین هستش که ارز دیجیتال اختصاصی با نماد ADA رو داره. از این شبکه و پلتفرم می تونیم برای انتقال پول و ارزش به شکل دیجیتالی و همچنین پیاده سازی قرارداد های هوشمند (Smart Contract) و همین طور ایجاد برنامه های غیر متمرکز یا Dapp ها استفاده کنیم.
پلتفرم کاردانو به مانند اتریوم (Ethereum) و ایاس (EOS) امکان ایجاد قرارداد های هوشمند رو فراهم می کنه و از این جهت به نوعی رقیب اتریوم و ایاس به حساب میاد. کاردانو خودش رو پیشرو در نسل سوم از بلاکچین ها می دونه و با پیاده سازی معماری چند لایه ای، امنیت رو به طور قابل توجهی ارتقا داده. به علاوه این پلتفرم در مقایسه با اتریوم و سرعت و نرخ کارمزد رو که بسیار برای کاربران مهم هستش، بهبود داده.
بر اساس ادعای تیم توسعه ‌دهنده کاردانو، این پلتفرم اولین پروژه مبتنی بر بلاکچین هستش که با فلسفه و پشتوانه علمی و تحقیقات دانشمندان طراحی شده. فعالیت بر روی این پروژه از سال 2015 میلادی آغاز شد و ارز دیجیتال کاردانو در ماه دسامبر 2017 به صرافی‌ های ارز دیجیتال عرضه شد.
از اونجایی که اکثر اعضای تیم توسعه دهنده کاردانو و سرمایه گذاران اون ژاپنی هستن و این پلتفرم بسیار شبیه به اتریوم هستش، به کاردانو اتریوم ژاپنی هم میگن. در ادامه تاریخچه ای خواهیم داشت بر این پروژه موفق و محبوب بلاکچینی.

مروری بر تاریخچه کاردانو

تاریخچه کاردانو

بنیان ‌گذار پروژه کاردانو، شخص بود به نام‌ چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) که خودش یکی از اعضا تیم توسعه دهنده اتریوم بوده. در سال 2015 میلادی پروژه کاردانو شروع به کار کرد و به مدت 2 سال به جهت یافتن راه حل‌ هایی برای حل مشکلات اتریوم و بیت کوین، تحقیقاتی انجام داد.
 بعد مدت ها تحقیق و توسعه، کاردانو تونست با طراحی پروسه های جدید در بررسی و تایید تراکنش ‌ها و ایجاد بلاک جدید، معضلات مقیاس ‌پذیری در بیت کوین و قرارداد های هوشمند در اتریوم رو تا حدودی مرتفع کنه. به عقیده هاسکینسون، بنیان گذار پروژه کاردانو، بیت کوین نسل اول بلاکچین و اتریوم نسل دوم بلاکچین ها هستن. طبق نظر‌ او، ما به نسل سومی از بلاکچین ‌ها نیاز داریم که کاردانو این امکان رو فراهم می کنه.
هم اکنون سه شرکت اصلی روی توسعه کاردانو فعالیت دارن که عبارتند از : The Cardano Foundation، IOHK، Emurgo. البته غیر از شرکت های مذکور، چندین و چند تیم توسعه به شکل جداگانه با پروژه کاردانو همکاری فنی دارن و مشغول ساخت برنامه های غیر متمرکز یا Dapp ها در این بستر هستن.

کاردانو چگونه کار می کند؟

قیمت کاردانو

تا اینجا آشنایی مختصری داشتیم بر تاریخچه و فلسفه شکل گیری پروژه کاردانو و اینکه اصولا برای انجام چه کار هایی طراحی شده. در این قسمت بررسی می کنیم که اساسا این پلتفرم چه طور کار می کنه و ساز و کار انجام تراکنش ها در اون به چه صورتی می باشد.
بر خلاف ارز های دیجیتالی مثل بیت کوین و اتریوم که از شیوه ماینینگ یا تخصصی ترش، الگوریتم اجماع اثبات کار (Proof of work) برای بررسی و تایید تراکنش ها استفاده می کنن، کاردانو از شیوه و الگوریتم اجماع اثبات سهام یا Proof of stake برای این کار استفاده می کنه. خب حالا الگوریتم اجماع اثبات سهام چیه و چه تفاوتی با اثبات کار داره ؟
برای اینکه امنیت شبکه تامین بشه و صحت تراکنش ها بررسی بشه، از الگوریتم های اجماع استفاده میشه. در الگوریتم اثبات کار (POW) افراد داوطلبی با نام ماینر یا استخراج کننده با در اختیار قرار دادن قدرت پردازش سخت ‌افزار کامپیوتری خودشون برای شبکه، به حفظ امنیت شبکه و همچنین بررسی صحت تراکنش ها کمک می‌کنن و پاداش می‌گیرن.
الگوریتم POW حتی قبل از خلق بیت کوین هم مورد استفاده قرار می‌گرفت، منتهی ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین، از این الگوریتم به شکلی نو آورانه در ارز دیجیتال انقلابی خودش استفاده کرد. برای تحت کنترل در آوردن و یا حمله به یک شبکه بلاکچینی که بر پایه الگوریتم اثبات کار بنا شده، مهاجم مجبوره بیش از 51 درصد از کل قدرت پردازش شبکه رو در اختیار بگیره که در شبکه ‌های بزرگی مثل بیت کوین، قطعا توجیه اقتصادی نداره و تا به حال هم شاهد چنین مسئله ای نبودیم.
در مقابل الگوریتم اجماع اثبات سهام شیوه متفاوتی برای اعتبار سنجی تراکنش‌ ها و تولید بلاک ‌های جدید داره. در این الگوریتم، کاربران برای شرکت در پروسه اعتبار سنجی تراکنش ‌ها و دریافت متقابل پاداش اونا، باید مقداری از ارز دیجیتال مورد نظر خودشون مثلا کاردانو رو بخرن و در یک کیف پول به شبکه تخصیص بدن. بدین شکل می‌ تونن در فرآیند تایید صحت تراکنش‌ ها شرکت کنن و ارز های بیشتری از کاردانو رو به عنوان پاداش و حق اعتبار سنجی دریافت کنن.
در الگوریتم اجماع اثبات سهام، دیگه نیازی به خرید و استفاده از سخت افزار های گران قیمت نیست و همچنین سرعت انجام تراکنش ها هم بهبود قابل توجهی داره.

قیمت Cardano و آینده اون

قیمت کاردانو به ریال

در این بخش کمی در مورد قیمت ADA و آینده اون صحبت می کنیم. قیمت لحظه ای کاردانو همواره در وب سایت های صرافی های آنلاین ارز دیجیتال قابل مشاهده هستش و مثل سایر رمز ارز ها، قیمت ADA مدام در حال نوسانه. در صرافی های خارجی قیمت به دلار و در صرافی های داخلی قیمت کاردانو به تومان و یا قیمت کاردانو به ریال رو شاهد خواهیم بود که برای سهولت خرید و فروش کاربران ایرانی این تبدیل قیمت انجام می گیره.
. ارز دیجیتال کاردانو برای نخستین بار در ماه اکتبر سال 2017 میلادی در صرافی بیترکس که اون زمان بزرگ ترین صرافی دنیای ارز های دیجیتال بود و خبری از صرافی هایی مثل بایننس نبود، با قیمت هر واحد 0.02 دلار عرضه شد. مدت کوتاهی بعد از عرضه قیمت Cardano جهش خودش رو آغاز کرد و چند ماه بعد با افزایش 6 هزار درصدی، قیمت ADA در هر واحد به 1.22 دلار رسید. تیم توسعه و مدیریت کاردانو اعلام کرده که تعداد نهایی کوین های این ارز در نهایت 45 میلیارد واحد خواهد بود

سقف قیمت کاردانو رو در سال 2021 و ماه سپتامبر شاهد بودیم که قیمت کاردانو در هر واحد به بیش از 3 دلار رسید. از اونجایی که پروژه کاردانو، عقبه قوی و محکمی داره و افراد فعال و صاحب نام زیادی رو به عنوان توسعه دهنده داره، آینده خوبی براش پیش بینی میشه و یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدتی به حساب میاد.
البته بعد از جهش تاریخی قیمت Cardano این رمز ارز فرآیند های اصلاح قیمتی و نوسان هم داشت و در مقاطعی سود خوبی رو نصیب سرمایه گذارانش کرد. در حال حاضر که این مقاله نگارش میشه، قیمت لحظه ای کاردانو روی عدد 0.53 دلار هستش که اگر بخوایم قیمت کاردانو به تومان رو محاسبه کنیم میشه حدود 16 هزار تومان.
قیمت کاردانو به ریال در ارتباط مستقیم با نرخ جهانی اون و همچنین نرخ برابری دلار مقابل ریال بستگی داره و به همین دلیل قیمت Cardano به تومان و همچنین قیمت Cardano به ریال در وب سایت صرافی های داخلی تابع نرخ روز ارز در کشور هستش و علاوه بر نوسان جهانی قیمت ADA، از نوسانات نرخ ارز هم تاثیر می گیره.

خرید و فروش کاردانو

خرید و فروش کاردانو

صرافی های ارز دیجیتال اصلی ترین بستر برای خرید و فروش رمز ارز ها هستن. برای خرید و فروش کاردانو به جهت ترید و سرمایه گذاری هم، قطعا بهترین و مطمئن ترین راه، استفاده از بستر صرافی های آنلاین و معتبر ارز دیجیتال هستش. در صرافی های ارز دیجیتال، قیمت لحظه ای کاردانو و سایر ارز های دیجیتال نمایش داده میشه و امکانات متنوعی برای ترید کردن در اختیار کاربران قرار می گیره.
در صرافی های داخلی هم می تونید قیمت ADA به تومان رو داشته باشید و خرید تون رو بدون نیاز به ارز های واسطه ای و دردسر های احراز هویت صرافی های خارجی، در بستر صرافی های داخلی انجام بدید. خوشبختانه صرافی های ایرانی پیشرفت خوبی داشتن و راحت ترین مسیر برای خرید و فروش ارز های دیجیتال رو فراهم کردن. 
چرا که برای بسیاری از کاربران ایرانی راحت تره که قیمت ADA به تومان و یا قیمت ADA به ریال رو داشته باشن و معاملات شون رو بر این اساس سامان دهی کنن. به طور کلی بعد از خرید کاردانو و یا ارز دیگه ای، باید اون رو به یک کیف پول انتقال داد و تا تراکنش بعدی ازش نگه داری کرد.

جمع بندی

در این مقاله ارز دیجیتال کاردانو رو مورد بررسی قرار دادیم و شرح دادیم که کاردانو چیست. همچنین مروری داشتیم بر تاریخچه و اهداف شکل گیری اون. به طور کلی پروژه کاردانو بسیار خوش آتیه هستش و تا به اینجای کار هم تونسته موفق عمل کنه.
قیمت ADA هم اصلاح زیادی کرده و مطمئنا مستعد یک رشد خوب خواهد بود. برای خرید کاردانو هم می تونید از بستر صرافی های آنلاین داخلی و خارجی استفاده کنید و مهم ترین مزیت صرافی های داخلی هم اینه که قیمت Cardano به تومان هستش و بدون دردسر می تونید با پول ملی کشور خودمون معامله انجام بدید و خرید و فروش کنید.


قیمت کاردانو به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای کاردانو به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای کاردانو را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه کاردانو به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای ADA بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت کاردانو چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت کاردانو را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز کاردانو اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت کاردانو

شاخص های مختلفی بر قیمت کاردانو تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت ADA دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت کاردانو شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و کاردانو از این روند مستثنا نیست.


0 نظر برای کاردانو ثبت شده است

نظر خود را برای قیمت کاردانو بنویسید
سوال امنیتی :2+81 = ?