قیمت بارسلونا فان توکن لحظه ای - به دلار و به تومان (09-09-1402)


1.79%

$ 2.24

114,331.80 تومان

محاسبه با نرخ تتر : 50,950 تومان

معاملات روزانه BAR
$3,437,877
حجم بازار BAR
$25,332,422
BAR عرضه کل
40.00 میلیون بارسلونا فان توکن
BAR سکه در گردش
40.00 میلیون بارسلونا فان توکن
کانترکت ها:
سایر شبکه ها
BNB Smart Chain (BEP20) 0x34550001Fbf7d6e42e...

ماشین حساب قیمت بارسلونا فان توکن (BAR)

BAR
=
تومان

قیمت بارسلونا فان توکن(BAR) و معرفی آن

ارز دیجیتال بارسلونا فان توکن (BAR) که بصورت اختصاری با نماد BAR میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 621 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1399/04/04 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز بارسلونا فان توکن یا حجم بازار آن حدود 90.64 میلیون دلار بوده که معادل 4,618.20 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال بارسلونا فان توکن 40.00 میلیون عدد بوده که از آن تعداد 40.00 میلیون سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس بارسلونا فان توکن یا سهم بازار ارز BAR تا به امروز از کل بازار حدود 0 درصد است و 100 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت بارسلونا فان توکن لحظه 2.24 دلار است که با احتساب نرخ تتر 50,950 تومانی، قیمت BAR به تومان معادل 114,331.80 تومان معامله میگردد.
قیمت بارسلونا فان توکن در 24 ساعت گذشته با 3.44 میلیون دلار خرید و فروش ، 122.80 دلار یا 2% تغییر داشته که در یک هفته گذشته -1% می باشد. بارسلونا فان توکن در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و HitBTC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

معرفی بارسلونا فان توکن

لینک های مفید : خرید بارسلونا فان توکن از صرافی اینانس

تغییرات قیمت بارسلونا فان توکن (BAR)

توجه کنید که قیمت بارسلونا فان توکن به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش FC Barcelona Fan Token بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت FC Barcelona Fan Token در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت BAR، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.14 1.79 -0.73 1.86 2.68 -10.89

نمودار قیمت لحظه ای بارسلونا فان توکن (BAR)

قیمت لحظه ای  BAR


قیمت بارسلونا فان توکن به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای بارسلونا فان توکن به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای بارسلونا فان توکن را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه بارسلونا فان توکن به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای BAR بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت بارسلونا فان توکن چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت بارسلونا فان توکن را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز بارسلونا فان توکن اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت بارسلونا فان توکن

شاخص های مختلفی بر قیمت بارسلونا فان توکن تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت BAR دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت بارسلونا فان توکن شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و بارسلونا فان توکن از این روند مستثنا نیست.


0 نظر برای بارسلونا فان توکن ثبت شده است

نظر خود را برای قیمت بارسلونا فان توکن بنویسید
سوال امنیتی :2+31 = ?