قیمت چين لينک لحظه ای - به دلار و به تومان (05-07-1402)


-0.42%

$ 7.60

380,556.12 تومان

محاسبه با نرخ تتر : 50,060 تومان

معاملات روزانه LINK
$182,389,667
حجم بازار LINK
$3,957,235,555
LINK عرضه کل
1.00 میلیارد چين لينک
LINK سکه در گردش
1.00 میلیارد چين لينک

ماشین حساب قیمت چين لينک (LINK)

LINK
=
تومان

قیمت چين لينک(LINK) و معرفی آن

ارز دیجیتال چين لينک (LINK) که بصورت اختصاری با نماد LINK میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 19 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1396/06/29 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز چين لينک یا حجم بازار آن حدود 7.11 میلیارد دلار بوده که معادل 355,749.70 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال چين لينک 1.00 میلیارد عدد بوده که از آن تعداد 1.00 میلیارد سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس چين لينک یا سهم بازار ارز LINK تا به امروز از کل بازار حدود 0.4 درصد است و 99.6 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت چين لينک لحظه 7.60 دلار است که با احتساب نرخ تتر 50,060 تومانی، قیمت LINK به تومان معادل 380,556.12 تومان معامله میگردد.
قیمت چين لينک در 24 ساعت گذشته با 182.39 میلیون دلار خرید و فروش ، -29.16 دلار یا 0% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 16% می باشد. چين لينک در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و Huobi و FTX و HitBTC و Kraken و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

معرفی چين لينک

لینک های مفید : خرید چين لينک ، خرید تتر ، خرید بیت کوین ، از صرافی اینانس

تغییرات قیمت چين لينک (LINK)

توجه کنید که قیمت چين لينک به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش Chainlink بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت Chainlink در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت LINK، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
-0.14 -0.42 15.87 19.21 -6.1 16.81

نمودار قیمت لحظه ای چين لينک (LINK)

قیمت لحظه ای  LINK


قیمت چين لينک و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (05-07-1402)

فرود آمدن؟

1402-07-04 توسط : KhaldHegazy
فرود آمدن؟ + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

صعودی که رخ داد یک اصلاح سه گانه بود و ما انتظار داریم به زودی کاهش شدید دیگری رخ دهد و تمام داده ها در نمودار نشان داده شده است. توجه: اگر قیمت بالاتر از منطقه 7.5 دلار بسته شود، تجزیه و تحلیل شکست می خورد لطفاً توضیح دهید که من با دیدگاه خود که ممکن است درست یا غلط باشد به شما کمک می کنم و تحلیل های قبلی من را در مورد بسیاری از ارزها و فارکس ها ببینید تا با نگاه دقیق تری درباره صاحب این تحلیل قضاوت کنید. موفق باشید


LINK/USD - راه رسیدن به 8 دلار در پیش است، آیا می تواند آن را شکست دهد؟

1402-07-04 توسط : DU09
LINK/USD - راه رسیدن به 8 دلار در پیش است، آیا می تواند آن را شکست دهد؟ + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

حرکت چشمگیر #Chainlink قیمت به خوبی از پشتیبانی 5.7 دلار جهش کرد، اما اکنون به اولین آزمایش واقعی خود در حدود 7.4 دلار نزدیک شده است. آن مقاومت چندین بار #LINK را رد کرد. اگر وجود ندارد، پس احتمالاً شکستن 8 دلار در حال حاضر سخت است. #LINKUSD


لینک ☀️ صعودی در 24 ساعت آینده؛ پیش بینی صعودی

1402-07-04 توسط : ATTMO
لینک ☀️ صعودی در 24 ساعت آینده؛ پیش بینی صعودی + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

هوای ابری ☁️، شرایط معاملاتی اندکی نزولی در بازار جهانی ارز دیجیتال در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت. طبق پیش‌بینی‌های ATTMO، شرایط کمی صعودی‌تر، با این حال، بر Chainlink Uniswap و Cardano غالب خواهد بود. در یک افق یک هفته ای، تصویری ترکیبی به وجود می آید. خورشید ☀️ برمی‌گردد و بر بیت‌کوین، لایت‌کوین، کاردانو و Uniswap می‌تابد. سایر آلتکوین ها از جمله اتر، XRP و بایننس با ابرهای نزولی ☁️ و خطرات منفی روبرو هستند. بهمن حتی ممکن است با شرایط معاملاتی طوفانی ⛈️ مواجه شود که نشان دهنده خطر یک روند بسیار نزولی است. برای گزارش‌های آب و هوای کریپتوهای بیشتر، ما را دنبال کنید!


LINKUSDT محدودیت کوتاه

1402-07-03 توسط : payamyekta
LINKUSDT محدودیت کوتاه + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

انتظار دارم نسبت به مناطق مشخص شده واکنش و کاهش قیمت داشته باشد


پیوند - مسابقه گاو نر جدید آغاز شده است؟

1402-07-03 توسط : Skyrex
پیوند - مسابقه گاو نر جدید آغاز شده است؟ + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

سلام، همه! امروزه بسیاری از معامله گران به تحلیل LINKUSDT می پردازند، زیرا به طور ناگهانی علیه کل بازار پمپاژ شده است. آیا ممکن است این سکه از قبل پایین آمده باشد یا پایین ترین قیمت ها در حال ورود است؟ با نگاهی به ساختار قیمت از زمان ATH، شمارش واضح EW را داریم. تصحیح ABC جهانی در اینجا به صورت زیگزاگ کلاسیک نشان داده می شود. موج C در این حالت باید دارای 5 موج باشد. مقدار Minimal Awesome Oscillator مربوط به موج 3 و جریان مسطح موج مزاحم 4 است. از نظر فنی بازار نزولی می‌تواند به پایان برسد، زیرا قبلاً شاهد واگرایی صعودی و پایین‌تر بوده‌ایم، اما به نظر من بیت‌کوین باید کاهش پیدا کند و نمی‌توانم بفهمم که آلت‌کوین‌ها چگونه می‌توانند در برابر آن پمپاژ کنند. به همین دلیل است که من انتظار دارم یک پایین تر دیگر در موج 5 باشد. 📢دکمه لایک را بشکنید و ما را دنبال کنید تا هرگز آپدیت را از دست ندهید


LINK یک سیگنال صعودی دارد!

1402-07-03 توسط : Break-Points
LINK یک سیگنال صعودی دارد! + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

🎗#LINK/USDT 🎗 بلند اهرم: (10.0X) اهداف ورودی: 1) 7.21 2) 7.15 اهداف سود را در نظر بگیرید: 1) 7.31 2) 7.42 3) 7.53 4) 7.60 5) 7.71 6) 7.80 7) 7.81 8) 8.03 توقف اهداف: 1) 6.40 نمودار خود صحبت می کند! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ممنون که ایده دیدی روز خوبی داشته باشید و موفق باشید 🔴این فقط یک ایده است و نه یک توصیه مالی ( NFA )🔴


لینک برای فروش

1402-07-02 توسط : saeidskr
لینک برای فروش + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

سلام بچه ها همانطور که می بینید، خط روند در زمان روزانه شکسته شده و پس از عقب نشینی، کف CH نیز شکسته می شود. من یک FIBO را در روند نزولی قرار دادم و منطقه 0.66-0.78 را برای فروش مشخص کردم. موفق باشید


پیوند: تجزیه و تحلیل HTF جدید

1402-07-02 توسط : Shotokhan
پیوند: تجزیه و تحلیل HTF جدید + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

TA قبلی من در LINK در بازه زمانی روزانه درست بود اما کلاه فنری ایجاد شده برای شکستن محدوده کافی نبود زیرا برای BoS هفتگی/ماهانه خیلی کوچک بود. در نتیجه می‌توانید بعد از 500 روز مشاهده کنید که LINK در همان محدوده قرار دارد. در اینجا می توانید TA به روز شده جدید من را ببینید. بنابراین، اساساً وقت آن است که پیوند را در DCA جمع آوری کنیم یا زمانی که محدوده کاهش می یابد، یک منبع پایدار استیبل کوین آماده خرید LINK به منظور ایجاد فنری است که قیمت را به بالای محدوده و به سمت اوج های جدید سوق می دهد (زمانی که بازار گاوی به طور کامل در میان ما خواهد بود). موفق باشید


#LINKUSDT آخرین فرصت را برای خرید خواهد داد

1402-07-01 توسط : SBMVERMA
#LINKUSDT آخرین فرصت را برای خرید خواهد داد + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت چين لينک بصورت ترجمه ماشینی :

LINKUSDT آخرین فرصت را برای خرید خواهد داد. ممکن است هدف دیگری داشته باشد. اما نه در روز، ممکن است در ماه (3،4) ماه باشد..


معرفی کامل ارز دیجیتال چین لینک

معرفی کامل ارز دیجیتال چین لینک

با ورود پلتفرم ‌های قرارداد های هوشمند (Smart Contract) به دنیای بلاکچین و کریپتوکارنسی و همچنین ساخت اولین اپلیکیشن ‌های غیر متمرکز (Dapp) بر پایه فناوری بلاکچین، عده ای از توسعه دهنده ها به این فکر افتادن که به علاوه کاربرد های پولی و انتقال ارزش، میشه از تکنولوژی بلاکچین در همه پروسه های مرتبط با ذخیره‌ سازی و مدیریت داده و اطلاعات بهره برد.

 ایده مذکور طبیعتا بسیار جذابیت داره و از اپلیکیشن ‌های Defi گرفته تا پلتفرم های ذخیره داده و اطلاعات، هویت دیجیتال، املاک، بیمه، آثار هنری، اینترنت اشیا (IOT) و ..... می تونن با بهره گیری از پتانسیل های فناوری بلاکچین و قرارداد های هوشمند، پیاده سازی و اجرا بشن.
منتهی این ایده ضمن جذابیت هایی که داره، با چالش هایی هم رو به رو هستش و شروع کار یک مشکل و چالش اساسی داره و اونم اینکه اطلاعات و داده‌ ها، به طور پیوسته بین دنیای واقعی (پایگاه‌ داده های متمرکز) و دنیای دیجیتال بلاک چین در حال تبادل و انتقال هستن و با در نظر گرفتن امکان جعل و تغییر دادن اطلاعات و داده ‌ها در حین پروسه انتقال، نمیشه ازشون به ‌عنوان ورودی ‌های امن و مطمئن استفاده کرد.

به عبارت ساده تر، چنان چه قرار باشه برای ارسال اطلاعات، به واسطه‌ های متمرکز اتکا داشته باشیم، دیگه چه نیازی به فناوری بلاکچین داریم و عملا تمرکز زدایی در کار نخواهد بود. پروژه چین لینک برای حل این مشکل به وجود اومد و سعی می کنه به عنوان پلی امن و مطمئن، بین دنیای واقعی و دنیای بلاکچینی عمل کنه. در ادامه این مقاله، پروژه چین لینک و ساز و کار های اون برای حل این مشکل رو بررسی می کنیم و توصیه داریم برای آشنایی با این پلتفرم خاص حتما این مقاله رو تا انتها مطالعه کنید.

چین لینک چیست ؟

 چین لینک چیست

چین لینک چیست ؟ در واقع چین لینک (Chainlink)، نخستین پلتفرم بلاکچینی بود که با رویکردی منطقی، تعامل بلاکچین ‌ها با دنیای واقعی رو ممکن کرد. پروژه چین لینک، ورودی ‌ها و خروجی‌ های غیر قابل‌ جعل و مطمئنی رو برای قرارداد های هوشمند فراهم می کنه. برای آشنایی بیشتر با این پروژه خوبه که در ابتدا با مفهوم اوراکل (Oracle) آشنا بشیم.
به اعتقاد مردم یونان باستان، خدایان در جهانی ماورایی و فرا طبیعی زندگی می کردن. مطابق اسناد تاریخی یونان باستان، سرنوشت مردم عادی در این عوالم تعیین میشد و مردم معمولی امکان برقراری ارتباط مستقیم با دنیای خدایان رو نداشتن ولی برخی اوقات کسانی پیدا میشدن که بین دنیای خدایان و دنیای مردم عادی ارتباط برقرار کرده و از قول خدایان، مستقیما با مردم حرف میزدن. به این افراد واسطه که نقش واسطه های ارتباطی بین دو دنیا رو داشتن، اوراکل گفته میشد.

در حال حاضر که قرن های از اون دوران گذشته، مفهوم اوراکل همچنان به حیات خودش ادامه میده و در دنیای کامپیوتر موجودیت پیدا کرده. اوراکل های در دنیای کامپیوتری، درگاه های ارتباطی هستن که اطلاعات منابع خارجی رو از طریق API های وب به نرم ‌افزار ‌ها ارسال می کنن و همچنین بالعکس.

مفهوم و کاربرد اوراکل ها در حال حاضر به دنیای بلاکچین هم ورود کرده و عمل انتقال داده ها از منابع خارجی در دنیای واقعی به قرارداد ‌های هوشمند رو انجام میدن. همونطور که پیش تر هم در مقدمه مقاله اشاره شد، مشکل اصلی این بود که اوراکل‌ ها، نخست، ماهیت متمرکز داشتن و با ذات و رسالت بلاکچین در تضاد و تعارض بودن. نسل های بعدی اوراکل‌ ها، این مشکل رو رفع کردن و اوراکل‌ هایی بر پایه فناوری بلاکچین شکل گرفتن که درگاه های ارتباطی هستن که با مکانیزم غیر متمرکز، امکان ارسال اطلاعات از دنیای واقعی به قرارداد های هوشمند رو به شکل امن و مطمئن فراهم کردن. چین لینک (Chainlimk) اولین اوراکل غیر متمرکز بود که تو این مقاله بهش پرداخته میشه. به علاوه تا به امروز هم تونسته به عنوان موفق ترین اوراکل بلاکچینی عمل کنه.

وجود چین لینک چه ضرورتی دارد ؟

وجود چین لینک چه ضرورتی دارد

در اصل اپلکیشن های غیر متمرکز (Dapp) که متشکل از مجموعه قرارداد های هوشمند هستن، برای کارکرد درست، نیاز به داده‌ ها و اطلاعات ورودی دارن که حجم بزرگی از این اطلاعات رو داده ‌های خارج از ‌شبکه ای و بلاکچینی تشکیل میده.
 از این رو برای انتقال این داده ‌ها به شبکه بلاکچین، دو گزینه وجود داره، اول اینکه به پلتفرم های واسطه ای که متمرکز هم هستن، اعتماد کنیم و انتقال اولیه داده ها رو بهشون بسپاریم که در این حالت ماهیت استفاده از فناوری بلاکچین و قرارداد‌ های هوشمند، به دلیل ذات غیر متمرکز که دارن زیر سوال میره. چون که حقیقتا هدف از ظهور فناوری بلاکچین، حذف کردن همین واسطه‌ ها و امکان تغییر و دستکاری در داده ‌ها و اطلاعات بوده.

 گزینه دوم که هوشمندانه ‌تر هم هست اینه که، از اوراکل‌ های بر پایه فناوری بلاکچین استفاده کنیم که به‌ شکل غیر متمرکز‌ و خودکار، اطلاعات رو از منابع برون زنجیره ای به بلاکچین ارسال می کنن. به همین جهت اوراکل ‌ها رو میان ‌افزار بلاکچین ‌ها هم عنوان می کنن و این همان عملکردی هستش که چین لینک از خودش نشون میده.
به طور خلاصه اوراکل ‌های بلاکچینی از مجموعه ‌ای از نود های غیر متمرکز تشکیل میشن که داده‌ های خارج از بلاکچین (off chain) رو از منابع خارجی گرفته و با الگوریتم های اجماعی که دارن، موثق ‌ترین و معتبر ترین داده ‌ها رو به شبکه انتقال میدن. این مجموعه داده‌ ها به طور مستقیم در چهار چوب یک تراکنش، به قرارداد های هوشمند (Smart Contract) انتقال داده میشن و اونا رو فعال می کنن.

بنیان گذاران پروژه چین لینک چه کسانی هستند ؟

بنیان گذاران پروژه چین لینک چه کسانی هستند

در این قسمت به معرفی اعضای تاثیر گذار تیم توسعه چین لینک می پردازیم.

•    سرگی نازاروف : 

سرگی نازاروف از ‌بنیان گذاران و مدیر عامل چین لینک هستش. نازاروف سوابق خوبی در حوزه فناوری بلاکچین داره. وی قبل از اینکه توسعه چین لینک رو شروع کنه، یک صرافی ارز دیجیتال به نام Secure Asset Exchang و یک سرویس خدمات ایمیل غیر متمرکز با نام Crypto Mail رو پایه گذاری کرده بود.

•    استیو الیس :

از بنیان گذاران چین لینک و مدیر فنی حال حاضر پروژه چین لینک می باشد. استیو الیس هم قبل از همکاری در پروژه چین لینک، در توسعه صرافی Secure Asset Exchange فعالیت داشت. به علاوه قبل از شروع به فعالیت در زمینه فناوری بلاکچین، به ‌عنوان مهندس نرم ‌افزار در شرکت پیووتال لبز (Pivotal Labs) هم کار می کرد.

•    آری جولز :

 به ‌همراه نازاروف و الیس، از نظریه پردازان و بنیان گذاران اصلی پروژه چین لینک و نویسنده وایت پیپر چین لینک هستش. آری جولز استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه کورنل تک هم هست و هم اکنون، به ‌عنوان مشاور در پروژه چین لینک حضور داره.

قیمت چین لینک

بررسی روند قیمت چین لینک 

پروژه چین لینک ارز اختصاص و بومی خودش رو هم با نماد LINK داره که در این قسمت به بررسی روند قیمت LINK خواهیم پرداخت. در حال حاضر که این مقاله نگارش میشه، قیمت لحظه ای چین لینک روی عدد 6.5 دلار هستش و نسبت به 24 ساعت گذشته حدود 2.3 درصد رشد داشته و با این احتساب قیمت چین لینک به تومان یا قیمت چین لینک به ریال میشه حدود 200 هزار تومان به ازای هر واحد. قیمت LINK مثل هر ارز دیجیتال دیگه تابع فاکتور های بنیادی (فاندامنتال) و تکنیکالی هستش و این موارد و روند کلی بازار هستش که قیمت لحظه ای چین لینک رو تعیین می کنه.
تحلیل تکنیکال که از روی چارت ها و نمودار ها انجام می گیره و تحلیل بنیادی بستگی به قدرت پروژه و برنامه های اون برای آینده و همچنین میزان تاثیر گذاریش بر پیشرفت صنعت بلاکچین و ارز های دیجیتال داره. پر واضحه که هر قدر پروژه چین لینک پیشرفت کنه و فراگیر تر بشه، قیمت LINK هم به همون اندازه رشد می کنه.
سقف قیمت چین لینک رو در ماه می سال 2021 شاهد بودیم که قیمت هر توکن اون به 52 دلار رسید و چنان چه روند صعودی بازار ارز های دیجیتال برگرده، چین لینک یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری به حساب میاد و می تونه رشد خوبی از خودش نشون بده. 

خرید و فروش چین لینک به چه شکل است ؟

 خرید و فروش چین لینک به چه شکل است

اصلی ترین و مطمئن ترین بستر خرید و فروش ارز های دیجیتال، صرافی های ارز دیجیتال هستند. در حال حاضر حدود 10 درصد از حجم خرید و فروش های روزانه چین لینک در بستر صرافی معروف بایننس انجام می گیره. صرافی های خارجی مثل بایننس علیرغم امکانات خوبی که دارن مثل معاملات فیوچرز، مارجین و ..... یک مشکل اساسی برای کاربران ایرانی دارن و اونم اینکه برای IP های ایرانی محدودیت وضع می کنن و ممکنه حساب کاربری ایرانی ها رو ببندن و دارایی هاشون رو مسدود کنن.

از این رو پیشنهاد داریم چنان چه صرفا قصد سرمایه گذاری و خرید و فروش معمولی دارید، از بستر صرافی های ایرانی استفاده کنید. در صرافی های ایرانی قیمت LINK به تومان و یا قیمت LINK به ریال رو خواهیم داشت و رابط کاربری هم در صرافی های ایرانی ساده تره و پشتیبانی هم وجود داره.
زمانی که قیمت چین لینک به تومان و یا قیمت چین لینک به ریال باشه، دیگه نیازی به تهیه تتر و ارز های واسطه ای نخواهد بود و با پول ملی ایران که ریال باشه، خرید و فروش ها انجام می گیره و سود هم کماکان دلاری خواهد بود.

جمع بندی

در این مقاله به این موضوع پرداختیم که چین لینک چیست و چه کاربردی در دنیای ارز های دیجیتال داره. چین لینک در واقع اومده که پل بزنه بین دنیای واقعی و دنیای ارز های دیجیتال و بستر انتقال امن و مطمئن داده ها بین این دنیا رو فراهم کنه و اولین و موفق ترین پروژه هم (البته تا به امروز) در این حوزه هستش. بعد از معرفی بنیان گذاران و اعضای اصلی تیم توسعه این پروژه روند قیمت چین لینک رو هم به عنوان ارز بومی و اختصاصی این پروژه بررسی کردیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه تون قرار گرفته باشه و استفاده لازم رو برده باشید.


قیمت چين لينک به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای چين لينک به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای چين لينک را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه چين لينک به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای LINK بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت چين لينک چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت چين لينک را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز چين لينک اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت چين لينک

شاخص های مختلفی بر قیمت چين لينک تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت LINK دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت چين لينک شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و چين لينک از این روند مستثنا نیست.


0 نظر برای چين لينک ثبت شده است

نظر خود را برای قیمت چين لينک بنویسید
سوال امنیتی :6+73 = ?