اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon

قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) لحظه ای - به دلار و به تومان (07-11-1401)


-1.62%

$ 1.08

48,582.81 تومان

محاسبه با نرخ تتر : 44,930 تومان

معاملات روزانه MATIC
$321,821,231
حجم بازار MATIC
$7,392,823,395
MATIC عرضه کل
10.00 میلیارد پالی گان (ماتیک نتورک)
MATIC سکه در گردش
10.00 میلیارد پالی گان (ماتیک نتورک)
کانترکت ها:
سایر شبکه ها

ماشین حساب قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) (MATIC)

MATIC
=
تومان

قیمت پالی گان (ماتیک نتورک)(MATIC) و معرفی آن

ارز دیجیتال پالی گان (ماتیک نتورک) (MATIC) که بصورت اختصاری با نماد MATIC میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 10 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1398/02/08 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز پالی گان (ماتیک نتورک) یا حجم بازار آن حدود 8.46 میلیارد دلار بوده که معادل 380,292.51 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال پالی گان (ماتیک نتورک) 10.00 میلیارد عدد بوده که از آن تعداد 10.00 میلیارد سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس پالی گان (ماتیک نتورک) یا سهم بازار ارز MATIC تا به امروز از کل بازار حدود 0.9 درصد است و 99.1 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) لحظه 1.08 دلار است که با احتساب نرخ تتر 44,930 تومانی، قیمت MATIC به تومان معادل 48,582.81 تومان معامله میگردد.
قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) در 24 ساعت گذشته با 321.82 میلیون دلار خرید و فروش ، -25.30 دلار یا -2% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 8% می باشد. پالی گان (ماتیک نتورک) در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و Huobi و FTX و HitBTC و Kraken و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

معرفی پالی گان (ماتیک نتورک)

برای خرید پالی گان (ماتیک نتورک) از صرافی اینانس اقدام کنید.

تغییرات قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) (MATIC)

توجه کنید که قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش Polygon بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت Polygon در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت MATIC، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.52 -1.62 7.98 -6.59 -14.37 6.88

نمودار قیمت لحظه ای پالی گان (ماتیک نتورک) (MATIC)


قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (07-11-1401)

MaticUsdt نزدیک به ترک مثلث

1401-11-06 توسط : Shivaraax
MaticUsdt نزدیک به ترک مثلث + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

نمودار 3 صلیب طلایی را تماشا کنید و تا به حال برای اصلاح BTC اتفاق نیفتاده است. matic بسیار نزدیک به ترک مثلث و در تحلیل کلاسیک می تواند حرکت بزرگی داشته باشد اما در این بازار ما فکر نمی کنیم این اتفاق بیفتد، بنابراین بهتر است اهداف نزدیک را تعیین کنید من پشتیبانی های بیشتری را برای زمانی که به بازار برگشت یا در اصلاحیه که می دانید چه زمانی می توانید خریداری کنید تنظیم کردم من قبل از این مجموعه خطوط همه فکر می کنم این فقط خطوط است من می گویم این منطقه است برای این نکته بیشتر را نشان می دهم تا بفهمم همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد. و خط روند آبی اکنون بالاتر از جایزه ماتیک است که خط روند قدیمی می تواند جایزه را کاهش دهد. GL نقطه ورود: 0.9248 0.8701 پشتیبانی می کند: 0.8525 0.7977 0.7467 0.6798 0.6031 مقاومت ها: 0.9537 (این را بشکنید و می توانید برای اینتر استفاده کنید) 1.0285 اهداف: 1.1088 1.2347 1.4150 Midtime: 1.6840 1.8440 2.1000 HODL: 2.6803 3.1887 3.9785 GL به یاد داشته باشید که HODL Trgets و اهداف میانی زودتر می توانند آن را انجام دهند بازار دوباره افت نمی کند شما می توانید در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود برسید GL 3 صلیب طلایی را در نمودار تماشا کنید هنوز از نمودار خارج نشده و هنوز روی قیمت اتفاق نیفتاده است


#MATICUSDT #LQRUSDT #TOBTC #LaqiraProtocol پشتیبانی مهم ?

1401-11-06 توسط : tobtctrading
#MATICUSDT #LQRUSDT #TOBTC #LaqiraProtocol پشتیبانی مهم ? + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

پشتیبانی مهم سطح استاتیک و فیبو با قیمت 0.9154 دلار پشتیبانی پویا EMA200 با قیمت 0.895 دلار


MATIC

1401-11-06 توسط : PUMPmaps
MATIC + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

ایده: قیمت یا یک الگوی پرچم صعودی یا یک الگوی دوتایی نزولی تشکیل می دهد. شکست مرز پایینی نشان بالقوه یک سیگنال نزولی خواهد بود


تجزیه و تحلیل قیمت Matic نمودار 4 ساعته

1401-11-05 توسط : owenNations
تجزیه و تحلیل قیمت Matic نمودار 4 ساعته + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

با سلام و تشکر از نگاه شما! بنابراین در اینجا می‌بینیم که Matic به یک مقاومت LVL بسیار مهم/قوی می‌رسد که اگر سکه می‌خواهد بالاتر به سمت بالا حرکت کند، باید به SUPPORT تبدیل شود. ما باید بالاتر از 1.0354 LVl باشیم. سپس یک هدف ممکن می تواند در حدود 1.123 LVL باشد آن روی سکه اگر نتوانیم این مقاومت را بشکنیم، می‌توانیم ببینیم که سکه به پایین سقوط می‌کند تا LVLS 0.97 - 0.92 و پایین‌تر را آزمایش کند. این فقط نظر سریع ساده من در مورد سکه است :) یک روز شگفت انگیز بیرون از بچه ها!


در مورد این ایده چه فکری می کنید؟

1401-11-05 توسط : saman4030ss
در مورد این ایده چه فکری می کنید؟ + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

در مورد این ایده چه فکری می کنید؟ نظر شما چیه؟ در نظرات به اشتراک بگذارید📄🖌 اگر ایده را دوست دارید، لطفا آن را لایک کنید. این بهترین"متشکرم!"برای نویسنده


MACICUSDT

1401-11-05 توسط : PistolPeteno1
MACICUSDT + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

توزیع Wyckoff در Matic مشهود است. هدف 81 سنت این ایده طولانی قبلی من را باطل می کند.


ماتیک

1401-11-04 توسط : hippo_trader
ماتیک + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

ارز اتوماتیک در کدام جهت است؟ پرواز یا سقوط؟


ماتیچ می توانست پرواز کند

1401-11-04 توسط : mariomij
ماتیچ می توانست پرواز کند + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

MATIC الگوی سر و شانه معکوس را تشکیل می دهد که به معنای احتمال بالا رفتن پا است. بیایید ببینیم، موفق باشید!


MATICUSDT

1401-11-04 توسط : PistolPeteno1
MATICUSDT + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بصورت ترجمه ماشینی :

1.25 در Matic بسیار امکان پذیر است زیرا موج 5 را کامل می کند. به نظر می رسد مقاومت در 1.05 مجدداً آزمایش شود و آن را بشکند.


پالی گان چیست ؟بررسی قیمت متیک (MATIC)

در این مقاله نگاه جامعی به پروژه پالی گان خواهیم داشت و مواردی از قبیل، رمز ارز اختصاصی این پروژه یعنی متیک و برخی موارد فنی مربوط به عملکرد این پروتکل رو بررسی خواهیم کرد. به عنوان مقدمه، خوبه بدونید که مشکل مقیاس پذیری اتریوم یکی از اصلی ترین چالش ‌هایی است که مدت‌ هاست این شبکه بلاکچینی با اون مواجه هستش.

پلتفرم اتریوم از محبوبیت خیلی بالایی برخورداره و تعداد پروژه‌ هایی که روی این شبکه پیاده سازی میشن بسیار زیاده و همین امر باعث افزایش حجم تراکنش های این شبکه شده. افزایش حجم تراکنش ها طبیعتا باعث کند شدن روند بررسی و تایید تراکنش ها و همچنین افزایش کارمزد تراکنش ها میشه و این امر به هیچ عنوان برای کاربران و طرفداران اتریوم خوشایند نیست.

پروژه پالی گان به عنوان یک راه حل لایه دوم، قصد داره تا این مشکل رو تا حدود مرتفع کنه. چنان چه بخوایم پالی گان رو در عبارت کوتاه شرح بدیم، می تونیم بگیم که پالی گان پروتکلی هست برای پیاده سازی یک شبکه به ‌هم ‌پیوسته از بلاکچین‌ ها که به عنوان یک راه حل لایه دوم روی شبکه و بلاکچین اتریوم فعالیت می کنن و هدف شون هم کاهش دادن مشکل مقیاس پذیری و کند بودن تایید تراکنش ها در اتریوم می باشد.

چنان چه تمایل دارید در مورد پروژه پالی گان و ارز دیجیتال اختصاصی اون با نام متیک بیشتر بدونید، این مقاله رو تا انتها مطالعه کنید.

پالی گان چیست و قراره که چه کمکی به اتریوم بکنه ؟

پالی گان چیست و قراره چه کمکی به اتریوم بکنه

در مقدمه مقاله اشاره شد که پالی گان یک راه حل لایه دوم برای کاهش دادن معضل مقیاس ‌پذیری در پلتفرم اتریوم هستش. احتمالا قبل تر از این مقاله هم، در دنیای ارز های دیجیتال با اصطلاحاتی مثل «راه حل لایه اول» و «راه حل لایه دوم» برخورد کرده باشین. به همین جهت پیش از ادامه موضوعات مربوط به پالی گان و بررسی دقیق ‌تر اجزای این شبکه، بهتره نخست نگاهی به ماهیت این راه حل ها داشته باشیم و تفاوت های اونا رو بررسی کنیم.

•    راه حل های لایه اول :

راه حل های لایه اول، ارتقا هایی هستن که روی بلاکچین اصلی اعمال میشن تا مقیاس پذیری شبکه رو بهبود بدن. برای نمونه، انتقال الگوریتم اجماع اتریوم از اثبات کار (POW) به اثبات سهام (POS) یک راه حل لایه اول می باشد. با توجه به این که الگوریتم اثبات سهام سرعت تراکنش بالا تری داره، اتریوم 2 که قراره از این الگوریتم استفاده کنه، می تونه به مقیاس پذیری بیشتری برسه.

به عنوان یک نمونه دیگه از راه حل های لایه اول، می تونیم به شاردینگ (Sharding) اشاره کنیم. شاردینگ یک شیوه بهبود مقیاس ‌پذیری هستش که بلاک‌ های شبکه را به دو مولفه وضعیت و تاریخچه تراکنش تقسیم بندی می کنه و هر یک از این مولفه ها یک شارد نامیده میشن و هر دو شارد به‌ شکل موازی پردازش میشن. به عبارتی دیگه، می تونیم تکنیک و فرآیند شاردینگ رو مثل تجزیه کردن یک مسئله به قطعات کوچک‌ تر در نظر بگیریم. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شاردینگ، می تونید به مقاله تخصصی در این زمینه با عنوان شاردینگ چیست، در بخش مقالات آموزشی وب سایت آکادمی ارزسنج مراجعه کنید.

•    راه حل های لایه دوم :

راه حل های لایه دوم در عوض این که پروتکل اصلی بلاکچین رو تغییر بدن، روی همون پروتکل ساخته و سوار میشن. راه حل های لایه دوم هیچ تغییری در پروتکل اصلی بلاکچین به وجود نمیارن. این راه حل ها بدون این که امنیت و پیوستگی پروتکل اصلی بلاکچین رو تهدید کنن، سرعت پردازش تراکنش ها در واحد زمان رو افزایش میدن و در عین حال، ذات غیر متمرکز و امنیت شبکه رو هم حفظ می‌ کنن.

به عنوان مثال، یکی از معروف ترین راه حل های لایه دوم در دنیای کریپتوکارنسی، شبکه لایتنینگ بیت کوین می باشد. شبکه لایتنینگ این امکان رو فراهم می کنه تا تراکنش‌ ها در خارج از زنجیره اصلی انجام بگیرن و فقط در زمان تسویه ‌حساب نهایی به شبکه و بلاکچین اصلی منتقل بشن.
 پلتفرم پالی گان هم یکی از همین راه حل های لایه دوم هستش برای بهبود مقیاس پذیری اتریوم طراحی شده. در اصل پالی گان پروتکلی برای ایجاد شبکه ‌هایی از بلاکچین ها و راه حل های مقیاس ‌پذیری سازگار با اکوسیستم اتریوم می باشد. شبکه پالی گان در واقع یک زنجیره جانبی اثبات سهام هستش که به شکل موازی با بلاکچین اتریوم کار می کنه و به عنوان یک پلتفرم سریع و ارزان برای اپلکیشن های غیر متمرکز (Dapp) اتریوم تلقی میشه.

با این که عموما از پالی گان به ‌عنوان یک راه حل مقیاس ‌پذیری نام برده میشه، ولی واقعیت اینه که پروژه پالی گان صرفا یک راه حل مقیاس ‌پذیری ساده نیست، بلکه پلتفرمی تشکیل شده از مجموعه ‌ای از راه حل هاست. برای نمونه، یکی از امکانات پالی گان کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) اون هستش که به کاربران در توسعه راه حل های مقیاس ‌پذیری سازگار با اکوسیستم اتریوم کمک می کنه.

به دلیل این که موقع استفاده از پالی گان، نیازی به ثبت همه تراکنش‌ ها روی زنجیره اصلی اتریوم نیست، سرعت انجام تراکنش‌ ها بیشتر میشه و به طبع کارمزد تراکنش ها هم کاهش پیدا می کنه. همونطور که می دونید نرخ کارمزد های اتریوم خیلی بالاست و این امر باعث افت محبوبیت اتریوم شده و در حال حاضر بزرگ ترین معضل اتریوم هم همین امر می باشد.

از اونجایی که پلتفرم پالی گان از ماشین مجازی اتریوم (EVM) پشتیبانی می کنه، Dapp های موجود بر روی شبکه اتریوم، به راحتی می تونن به شبکه پالی گان منتقل بشن. این امر سبب میشه تا کاربران بتونن از همان امکانات اتریوم بهره ببرن فقط با این فرق که سرعت بیشتر و کارمزد های پایین تری خواهند داشت. به همین جهت در سال 2021 شاهد بودیم که همزمان با رشد درخواست مشتریان برای افزایش خدمات، محبوبیت پالی گان هم افزایش پیدا کرد. خب تا اینجا با پروژه پالیگان و کاربرد های اون به خوبی آشنا شدیم، در ادامه خواهیم پرداخت به بررسی تاریخچه و بنیان گذاران این پروژه، کاربرد های پالی گان و همچنین قیمت لحظه ای متیک به عنوان ارز اختصاصی این پروژه.

تاریخچه و بنیان گذاران پالی گان

تاریخچه و بنیان گذاران پالی گان

تا اینجا که با ماهیت شبکه پالی گان و کاربرد اون آشنا شدیم، بد نیست که مروری هم داشته باشیم بر تاریخچه و بنیان گذاران این پروژه. پالی گان در ماه اکتبر سال 2017 میلادی رسما شروع کرد. البته در اون موقع، این شبکه اسمش پالی گان نبود و بهش متیک (MATIC) می گفتن. پلتفرم متیک رو سه مهندس هندی با نام های جاینتی کانانی (Jaynti Kanani)، سندیپ نیلوال (Sandeep Nailwal) و آنوراگ آرجون (Anurag Arjun) طراحی و پیاده سازی کردن و هدف شون هم از این کار، برطرف کردن مشکل مقیاس ‌پذیری در اتریوم بود.

 ایده نخستین پالی گان رو جاینتی کانانی، مدیر عامل کنونی پالی گان ارائه داد که در طی کار با بازی Crypto kitties متوجه این مشکل شد که اتریوم ترافیک شبکه ای بسیار بالایی داره و این مسئله مقیاس پذیری اتریوم رو با مشکل مواجه کرده. کانانی برای عملی کردن ایده خودش، با سندیپ نیلوال که به عنوان یک توسعه ‌دهنده بلاکچین کار می کرد و همچنین آنوراگ آرجون همکاری کرد.

 این 3 نفر، همکاری خودشون رو در شهر بمبئی شروع کردن و ما حصل این همکاری، شد شبکه و پلتفرم پالی گان به عنوان یک راه حل لایه دوم برای کاهش مشکل مقیاس پذیری اتریوم. متیک که میشه همون پالی گان امروزی، در اواسط سال 2020 شبکه اصلی خودش رو ساخت و به دلیل اینکه کارمزد تراکنش ‌های اتریوم در اون موقع خیلی زیاد بود، با استقبال بالایی رو به رو شد.

همین استقبال زیاد سبب شد تا تیم توسعه متیک به این نتیجه برسه که برای جواب گویی به نیاز کاربران، باید مقیاس کاری پروژه رو توسعه بده. در نهایت هم در سال 2021، متیک اسم پروژه خودش رو به پالی گان تغییر داد. هم اکنون، ضمن اینکه پالی گان روی شبکه و بلاکچین اتریوم فعالیت می کنه، قصدم داره که به یک پل ارتباطی بین بلاکچین ‌ها و شبکه‌ های مختلف مبدل بشه، در واقع چیزی که برای مقبولیت جهانی فناوری بلاکچین و انقلاب این تکنولوژی بهش احتیاج داریم. پروژه پالی گان در حال حاضر دیگه صرفا یک راه حل بهبود مقیاس ‌پذیری نیست و پروتکلی هستش که توسعه راه حل های مقیاس‌ پذیری مختلف و همچنین اتصال اونا به همدیگه رو دنبال می کنه. در ادامه روند قیمت MATIC رو به عنوان ارز بومی و اختصاصی پالی گان بررسی می کنیم.

بررسی روند قیمت MATIC

بررسی روند قیمتmatic

همونطور که پیش تر هم اشاره شد، پلتفرم پالی گان دارای ارز اختصاصی هستش که متیک (MATIC) نام داره و در این قسمت کمی در مورد شرایط و روند قیمت متیک صحبت می کنیم. فعالان بازار ارز های دیجیتال به خوبی می دونن که نوسانات و بالا و پایین شدن زیاد قیمت ها در این بازار کاملا طبیعیه و بخشی از ذات و ماهیت این مارکت هستش.

طبیعتا ارز دیجیتال متیک هم از این قاعده مستثنی نیست و دستخوش نوسانات بازاره. در حال حاضر که این مقاله نگارش میشه (مورخه 4 جولای 2022) قیمت لحظه ای متیک روی 0.46 دلار هستش که نسبت به 24 ساعت گذشته حدود 4 درصد افت داشته و با احتساب دلار 32 هزار تومنی، قیمت متیک به تومان میشه حدود 20 هزار تومان.

معمولا در وب سایت صرافی های ایرانی، قیمت متیک به تومان و یا قیمت متیک به ریال رو خواهید دید و معیار خرید و فروش در این صرافی ها پول ملی خودمون هستش. به طور کلی ارز دیجیتال متیک بازاری در حدود 3.7 میلیارد دلار داره و در رتبه 18 مارکت ارز های دیجیتال قرار می گیره.
سقف قیمت MATIC رو در دسامبر سال قبل یعنی 2021 میلادی شاهد بودیم که قیمت متیک به 2.92 دلار رسید. در حال حاضر کل بازار ارز های دیجیتال در مرحله اصلاح سنگینی هستن و قیمت ها به شدت افت کرده و قیمت لحظه ای متیک هم تحت تاثیر همین عوامل پایین هستش و در صورت بازگشت روند بازار، میشه از این ارز هم انتظار رشد خوبی داشت.

خرید و فروش متیک چگونه است ؟

خرید و فروش متیک چگونه است

برای خرید و فروش ارز دیجیتال متیک، دو راه پیش رو داریم. اولی خرید از صرافی های ایرانی هستش که با پول ملی خودمون یعنی ریال انجام می گیره و در این صرافی ها، کاربران قیمت MATIC به تومان و یا قیمت متیک به ریال رو خواهند داشت. دومین راه هم اینه که کاربر از صرافی های داخلی تتر تهیه کنه و از پلتفرم صرافی های خارجی برای خرید استفاده کنه.

هر دو این روش برای خودشون مزایا و معایبی دارن. برای مثال موقع کار کردن با صرافی های ایرانی، قیمت MATIC به تومان و یا قیمت MATIC به ریال خواهد بود و نیازی به تهیه تتر به عنوان یک ارز واسطه نیست. به علاوه اینکه معمولا وب سایت صرافی های ایرانی، رابط کاربری راحت تری هم دارن. در مقابل صرافی های بزرگ خارجی مثل بایننس، کوکوین و .... امکانات بیشتری مثل معاملات فیوچرز، مارجین و .... دارن ولی برای کاربران ایرانی ریسک رو هم دارن که حساب کاربری و دارایی هاشون مسدود بشه و مشکلات مشابه دیگه پیش بیاد.

به طور کلی هر فرد با توجه به شرایط و امکاناتش می تونه یکی از این دو روش رو برای خرید و فروش ارز های دیجیتال در پیش بگیره.

جمع بندی

در این مقاله یکی از مشکلات اساسی اتریوم تحت عنوان مقیاس پذیری کم و ترافیک بالای شبکه مطرح شد و متعاقبا پروژه پالی گان به عنوان یک راه حل لایه دوم برای کم رنگ تر کردن این معضل مطرح و شرح داده شد. شبکه پالی گان در ابتدا برای این طراحی شد تا ترافیک تراکنش های اتریوم رو کم تر کنه و در حال حاضر ضمن کمک به این مسئله، پیشرفت های زیادی هم در حوزه های دیگه داشته. به علاوه ارز دیجیتال بومی شبکه پالی گان با نام متیک (MATIC) هم از لحاظ روند قیمتی و نحوه خرید و فروش اون مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم این مقاله براتون مفید بوده باشه و استفاده لازم رو از اون برده باشید.


 


قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای پالی گان (ماتیک نتورک) به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای پالی گان (ماتیک نتورک) را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه پالی گان (ماتیک نتورک) به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای MATIC بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز پالی گان (ماتیک نتورک) اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت پالی گان (ماتیک نتورک)

شاخص های مختلفی بر قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت MATIC دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و پالی گان (ماتیک نتورک) از این روند مستثنا نیست.


0 نظر برای پالی گان (ماتیک نتورک) ثبت شده است

نظر خود را برای قیمت پالی گان (ماتیک نتورک) بنویسید
سوال امنیتی :8+70 = ?