اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon

قیمت ریپل لحظه ای - به دلار و به تومان (10-09-1401)


0.1%

$ 0.3986000

14,628.62 تومان

محاسبه با نرخ تتر : 36,700 تومان

معاملات روزانه XRP
$841,761,219
حجم بازار XRP
$20,249,865,337
XRP عرضه کل
99.99 میلیارد ریپل
XRP سکه در گردش
100.00 میلیارد ریپل
کانترکت ها:
Binance Smart Chain (BEP20): 0x1d2f0da169ceb9fc7b...
سایر شبکه ها

ماشین حساب قیمت ریپل (XRP)

XRP
=
تومان

قیمت ریپل(XRP) و معرفی آن

ارز دیجیتال ریپل (XRP) که بصورت اختصاری با نماد XRP میان ارز های دیجیتال شناخته می شود توانسته رتبه 7 را میان ارزهای دیجیتال کسب نماید. این ارز برای اولین بار در تاریخ 1392/05/13 در لیست ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ لیست شده و تا به امروز کل مارکت کپ ارز ریپل یا حجم بازار آن حدود 40.27 میلیارد دلار بوده که معادل 1,477,768.21 میلیارد تومان می باشد. تعداد کل سکه های ارز دیجیتال ریپل 100.00 میلیارد عدد بوده که از آن تعداد 99.99 میلیارد سکه در شبکه معامله می شود. دامیننس ریپل یا سهم بازار ارز XRP تا به امروز از کل بازار حدود 2.3 درصد است و 97.7 درصد باقی متعلق به سایر ارز های دیجیتال بلاکچین می باشد. در این لحظه قیمت ریپل لحظه 0.40 دلار است که با احتساب نرخ تتر 36,700 تومانی، قیمت XRP به تومان معادل 14,628.62 تومان معامله میگردد.
قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته با 841.76 میلیون دلار خرید و فروش ، -14.51 دلار یا 0% تغییر داشته که در یک هفته گذشته 5% می باشد. ریپل در صرافی ارز دیجیتال اینانس و Binance و KuCoin و Huobi Global و FTX و HitBTC و Gate.io و MEXC لیست بوده و در این صرافی ها میتوان به خرید و فروش آن پرداخت.

مشاهده قیمت همه ارزها:   قیمت ارز دیجیتال

معرفی ریپل

برای خرید ریپل از صرافی اینانس اقدام کنید.

تغییرات قیمت ریپل (XRP)

توجه کنید که قیمت ریپل به تومان وابسته به قیمت دلار بوده و ممکن است در اثر خبر های سیاسی و اقتصادی داخلی روزانه در تغییر باشد. بنابراین در صورتیکه میخواهید در داخل ایران به خرید و فروش XRP بپردازید، علاوه بر تغییرات بین الملل به تغییرات سیاسی و اقتصادی داخل ایران نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت XRP در طول سری زمانی تغییرات و نوساناتی را سپری میکند. در جدول زیر تغییرات قیمت XRP، تغییرات نرخ این رمز ارز در بازه های مختلف ارائه شده است.

یک ساعت یک روز یک هفته یک ماه دو ماه سه ماه
0.01 0.1 5.5 -12.18 -15.15 21.1

نمودار قیمت لحظه ای ریپل (XRP)


قیمت ریپل و تحلیل آن از دید تحلیلگران جهانی (10-09-1401)

ریپل فقط به روز می شود | روانشناسی و عواطف

1401-09-09 توسط : AlanSantana
ریپل فقط به روز می شود | روانشناسی و عواطف + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

ما هم از ریپل (XRPUSDT) دست نکشیدیم... آن الگوی 3 قطره پایین را که دیروز به آن اشاره کردم به خاطر دارید؟ ما به وضوح می توانیم آن را در اینجا در این نمودار مشاهده کنیم. این معمولاً یک الگوی معکوس است. و حتی اگر XRPUSDT هنوز در حال تثبیت است، یک سوگیری صعودی کوتاه مدت وجود دارد. با یک سوگیری صعودی شرط بندی کردیم. با یک سوگیری نزولی شرط می بندیم. قیمت های معاملات بالای EMA50 و EMA10 با RSI قوی صعودی است. فقط در صورت تغییر شرایط به نزولی/سازگار با بازار تغییر می کنیم. ما از نمودارها استفاده می کنیم تا مشخص کنیم این شرط ها چیست ... البته گاهی اوقات خراب می شود. بارها دیگر از نمودار پیروی می کند و رشد می کند. اما به خاطر داشته باشید که از دست دادن پول یک رویداد جهانی دیگر نیست، بلکه بخشی از بازی است. بعضی ها را بردیم، بعضی ها را باختیم. به آن عادت کنید زیرا هرگز تغییر نخواهد کرد. مهم نیست چقدر خوب هستید، هیچ راهی برای بردن همه آنها وجود ندارد. مهم نیست که چقدر بد معامله می کنید، حتی با بدترین تصمیمات ممکن، می توانید در برخی از معاملات برنده شوید. ما فقط باید روی تصمیم گیری درست تمرکز کنیم، بهترین تصمیم تا جایی که ممکن است تا شانس را به نفع خود تغییر دهیم. ما این کار را با مطالعه، تمرکز و یادگیری کنترل احساسات خود انجام می دهیم زیرا این همان چیزی است که در مورد آن است. معامله 100% روانی است... اگر هنوز این را با تجربه نمی دانید، به مرور زمان متوجه خواهید شد. ممنون که خواندید. Namaste.


تجزیه و تحلیل XRPUSDT (تنظیم محلی)

1401-09-09 توسط : trytofeelpositive
تجزیه و تحلیل XRPUSDT (تنظیم محلی) + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

سلام دوستان. لطفا با زدن دکمه LIKE از کار من حمایت کنید👍(اگر دوست داشتید). همچنین از فعالیت شما قدردانی خواهم کرد. متشکرم! همه چیز در نمودار ورودی: بازار و پایین تر اهداف: 0.44 - 0.48 - 0.52 پس از رسیدن به اولین هدف، توقف خود را در نقطه سربه سر حرکت دهید توقف: ~ 0.34 (بسته به خطر شما). همیشه RM خود را دنبال کنید. ریسک/پاداش: 1 تا 4 خطر موجه است همگی موفق باشید! اگر نمی‌خواهید تحلیل یا سیگنال‌های بعدی من را از دست بدهید، من را در TRADINGView دنبال کنید. مشاوره مالی نیست فراموش نکنید، همیشه قبل از اینکه ایده های من را مبادله کنید، تحقیقات خود را انجام دهید! آماده هرگونه سوال و پیشنهاد


XRPUSDT در حال آزمایش منطقه عرضه است

1401-09-09 توسط : plancton0618
XRPUSDT در حال آزمایش منطقه عرضه است + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

قیمت به دنبال پیکان من است چگونه به آن نزدیک شویم؟ اگر قیمت قرار است حمایت خود را از دست بدهد، طبق استراتژی پلانکتون، می‌توانیم یک سفارش خوب تنظیم کنیم ––––– یادت باشه. 🟣 ساختار بنفش -> ساختار ماهانه . 🔴 ساختار قرمز -> ساختار هفتگی. 🔵 ساختار آبی -> ساختار روزانه. ساختار زرد -> ساختار 4 ساعت. ⚫️ ساختار سیاه -> <=ساختار 1h. ––––– میگو را دنبال کنید🦐


XRPUSDT | کانال موازی

1401-09-08 توسط : JustTradeSignals
XRPUSDT | کانال موازی + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

XRPUSDT در یک کانال موازی صعودی معامله شده است. این جفت از مرز بالایی کانال ضربه زدند و اکنون به مرز پایین کانال نزدیک شدند. گاوها می توانند حرکت مثبت در منطقه حمایت از خود نشان دهند. می توان در حالی که استاپ ضرر را زیر ناحیه حمایت نگه می داشت، موقعیت لانگ گرفت. معاملات خود را بر این اساس مدیریت کنید.


#Ripple 28% نسبت به پایین ترین سطح نوامبر، پشتیبانی XRP در 0.30 دلار

1401-09-08 توسط : Bitcoin_Analyzer
#Ripple 28% نسبت به پایین ترین سطح نوامبر، پشتیبانی XRP در 0.30 دلار + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

اجرای گذشته ریپل با نگاهی به عملکرد در نمودار روزانه، ریپل 25 درصد نسبت به پایین‌ترین سطح نوامبر افزایش یافته است. حتی اگر سکه در نرخ‌های نقدی نسبتاً ثابت است، تا زمانی که قیمت‌ها زیر 0.55 دلار یا بالاترین قیمت اکتبر باشد، مسیر کمترین مقاومت به سمت جنوب باقی می‌ماند. یکی دیگر از مشاهدات ارزشمند این است که سکه برای از بین بردن سود از سپتامبر تا اکتبر 2022 عقب نشینی کرد و قیمت را به نفع فروشندگان کاهش داد. در حال حاضر فروشندگان مسئول هستند. با این حال، اگر قیمت‌ها بالاتر از 0.30 دلار باشد، گاوها آرامش خواهند یافت. #تحلیل تکنیکال ریپل قیمت XRP در محدوده 0.25 دلار است، با مقاومت 0.55 دلار در انتهای بالا و 0.30 دلار در انتهای پایین. حتی اگر خریداران با نرخ‌های نقطه‌ای بالاترین رتبه را دارند، چاپ بالاتر از پایین‌ترین قیمت نوامبر هستند، حجم معاملات پایین است و قیمت‌ها در محدوده شمعدان خرس 8 و 9 نوامبر قرار دارند. بنابراین، در حالی که شاخص‌هایی مبنی بر افزایش بیشتر وجود دارد، تا زمانی که گاوهای XRP به 0.43 دلار و 9 نوامبر نفوذ کنند، زمانی که سکه می‌تواند به 0.55 دلار افزایش یابد، با بهبودی تازه‌تر، افزایش می‌یابد. اگر نه، هر بالاترین قیمت زیر 0.43 دلار برای فروشندگان تهاجمی که 0.30 دلار را هدف قرار می دهند از دیدگاه تلاش در برابر نتایج مطلوب است. از #XRP چه انتظاری داریم؟ XRP بالاترین سطح را از BB پایین چاپ می کند که به افزایش حرکت صعودی اشاره دارد. با این حال، مقاومت در 0.43 دلار است و روند کلی نزولی است. فروشندگان کنترل را در دست دارند و ممکن است قیمت‌ها تا پایین‌ترین حد ماه نوامبر کاهش یابد، مگر اینکه افزایش حجم بالایی بالاتر از بالاترین حد هفته گذشته باشد. سطح مقاومتی که باید مراقب آن باشید: 0.43 دلار سطح پشتیبانی که باید مراقب آن باشید: 0.30 دلار سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توصیه سرمایه گذاری نیست. تحقیق کن


@Mm_00_sh

1401-09-08 توسط : Mm_00_sh
@Mm_00_sh + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

Xrpusdt به ما یک گواهی خرابی نسبتا معتبر داده شده است راه اندازی کوتاه


Ripple فقط در حال شروع است (190% + آسان در 10X Lev.)

1401-09-07 توسط : AlanSantana
Ripple فقط در حال شروع است (190% + آسان در 10X Lev.) + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

ریپل (XRPUSDT) تنها قبل از جهش صعودی خود شروع کرده و تثبیت می شود. ما در اینجا یک هدف آسان 19٪ را می بینیم، زیرا ما با 10X فعال/زنده هستیم، این یک 190٪ سریع در روزهای آینده است. می گویند صبر کلید است... برای نتایج بهتر از قبل برنامه ریزی کنید. نمودار قبلی: 24-نوامبر. | ریپل، سیگنال‌های بازیابی اولیه (تا چه حد می‌تواند پیش برود؟)
ریپل، سیگنال‌های بازیابی اولیه (تا چه حد می‌تواند پیش برود؟) - ریپل فقط در حال شروع است (190٪ + آسان در 10X Lev.)
ممنون که خواندید. Namaste.


همانطور که برنامه ریزی شده است به هدف ما نزدیک تر می شود :)) 0.393

1401-09-07 توسط : gabbest_off
همانطور که برنامه ریزی شده است به هدف ما نزدیک تر می شود :)) 0.393 + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

قبل از ادامه مسیر خود به سمت پایین و به پهلو، به دنبال یک جهش دیگر از پشتیبانی خوب 0.393 به 0.402-06 Ish خواهم بود. H4 RSI VMA CROSSED & cipher B فروش سیگنال مطابق با تمام معیارها)). کلید اصلی در اینجا صبر است


XRP واقعاً نزولی است (در The Big TF)

1401-09-07 توسط : behdark
XRP واقعاً نزولی است (در The Big TF) + تحلیل قیمت

تحلیل قیمت ریپل بصورت ترجمه ماشینی :

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه XRP واقعاً نزولی در The Big Time Frame است من در اینجا یک تحلیل میان مدت و بلند مدت برای ریپل دارم. اول از همه، توجه داشته باشید که Ripple در آینده نزدیک یک جلسه دادگاه دارد که می تواند نوسانات قیمت زیادی را تجربه کند. من فکر می کنم ما در یک تخت بزرگ هستیم که در آن موج B به پایان می رسد و موج C در حال سقوط است. ساپورت ها رو مشخص کردم اگر سوالی دارید بپرسید. متشکرم


حتی اگه تازه وارد دنیای ارز های دیجیتال هم شده باشین، مطمئنا اسم ریپل (Ripple) رو شنیدین. ریپل یکی از معروف ترین ارز های دیجیتاله که سال هاست جز ده ارز برتر و مورد توجه بازار بوده. مطمئنا در مورد ارز های دیجیتال خصوصا معروف ترین هاشون یعنی بیت کوین و اتریوم چیز هایی می دونید و ذهنیتی براتون شکل گرفته ولی ریپل تفاوت هایی با سایر رمز ارز ها داره.
در این مقاله قصد داریم شرکت و ارز دیجیتال ریپل رو بهتون معرفی کنیم و از جنبه های مختلف این پروژه بگیم. این مقاله رو تا انتها همراهی کنید تا با این ارز معروف و پرطرفدار آشنا بشید.

معرفی پلتفرم ریپل (Ripple)

ارز دیجیتال ریپل

قبل از هر چیز بهتره بدونیم که ریپل (Ripple) هم یک پلتفرم هستش و هم یک رمز ارز. این پلتفرم بیشتر به پشتوانه شبکه‌ پرداخت الکترونیکی خودش شناخته ‌شده هستش ولی دارای رمز ارز بومی و اختصاصی خودش هم هست. در اصل پلتفرم ریپل یک پروتکل به‌ شکل متن‌ باز یا Open Source هستش که به ‌جهت انجام تراکنش ‌های سریع و ارزان طراحی و پیاده سازی شده.
ریپل بر خلاف بیت کوین و اتریوم، از مکانیزم ماینینگ بلاکچین برای پیشبرد کار و تراکنش های خودش استفاده نمی کنه، پلتفرم ریپل در اصل از یک ساز و کار اجماع از طریق تعداد زیادی از سرور ها برای تأیید تراکنش هاش استفاده می‌کنه. تراکنش ها در پلتفرم ریپل معمولا در عرض چند ثانیه تایید میشن و هزینه کمی هم دارن که در مقایسه با بیت کوین و اتریوم که مدت زمان تایید تراکنش ها و همچنین هزینه اون بیشتره، یک برتری و مزیت به حساب میاد.
شرکت ریپل برنامه های بلند پروازانه زیادی داره و قصد داره تا شبکه مالی و پرداخت خودش رو در سرتاسر جهان بسط بده. این شرکت برای خودش یک ارز دیجیتال بومی و اختصاصی با همین نام یعنی ریپل (Ripple) و با نماد XRP توسعه داده و علاوه بر این به سایر افراد هم این امکان رو میده تا از طریق پلتفرمش، ارز دیجیتال خودشون رو در شبکه ریپل یا RippleNet ایجاد کنن. حالا اینکه ریپل نت چیه در مطلب بعدی بهش خواهیم پرداخت.

ریپل نت (RippleNet) چیست؟

ریپل نت چیست

پیش تر در مورد ریپل نت صحبت کردیم و اینکه شبکه ریپل به کاربران اجازه میده تا ارز دیجیتال مخصوص خودشون رو ایجاد کنن. در این قسمت مفصل تر به بررسی ریپل نت (RippleNet) خواهیم پرداخت. RippleNet شبکه‌ ای تشکیل شده از ارائه ‌دهندگان خدمات پرداخت مثل بانک‌ ها و شرکت ‌های خدمات مالی هستش که از راه کار‌ های توسعه ‌یافته توسط ریپل برای نقل و انتقال پول در سطح بین المللی بهره می برن.
برای درک بهتر مفهوم و نحوه کارکرد ریپل نت، بهتره که با هم مثالی رو مرور کنیم. فرض کنین شخص X در لندن زندگی می‌کنه و یک جعبه شیرینی داره که بهش نیازی نداره. در مقابل فرد X بسیار مشتاقه تا یک بازی فوتبال رو از نزدیک و در استادیوم تماشا کنه، منتهی بلیط اون بازی رو در اختیار نداره.
 در طرف مقابل فرد Y در منچستر زندگی می‌کنه و یک تمبر نادر داره که حاضره اون رو با یک جعبه شیرینی خاص عوض کنه. دست آخر هم شخص Z در لیورپول زندگی می‌کنه و به ‌شدت به دنبال یک تمبر نادر برای اضافه کردن به کلکسیونش هستش و در حال حاضر برای یک بازی فوتبال در لندن بلیط داره.
 در چنین فرضی، این افراد به احتمال زیاد هرگز همدیگر رو پیدا نخواهند کرد. منتهی در دنیای ریپل میشه گفت : سلام، من یک جعبه شیرینی دارم و بلیط بازی فوتبال لندن رو میخام و بعدش این پلتفرم، کوتاه ‌ترین و ارزان ‌ترین ترکیب ممکن رو برای تحقق خواسته اون فرد پیدا خواهد کرد. البته عملکرد شبکه‌ ریپل کمی پیچیده ‌تر از این مثال هستش ولی مبانی و ساختار اون رو به‌ شکل ساده ای تبیین می کنه.
در مثالی که در بالا دیدید، برای شروع مراوده و معامله بین افراد، لازمه که اعتماد متقابل بین شون شکل بگیره. برای این کار شبکه ریپل از واسطه ‌ای با نام Gateway استفاده می کنه که به ‌عنوان رابطی در زنجیره اعتماد فی ما بین دو فردی که تمایل به انجام معامله دارن، عمل می‌کنه. Gateway در اصل یک واسطه‌ اعتباری هست که ارز ها رو از طریق شبکه ریپل به آدرس ‌های عمومی ارسال و یا دریافت می کنه.
البته این پلتفرم امکانات ویژه ای دیگه ای مثل پرداخت با ارز هایی مثل بیت کوین رو هم داره و کارمزد معاملات داخلی اون تنها 0.00001 دلار هستش. ریپل کارمزد معاملات داخلی رو رایگان نکرده صرفا از این جهت که بتونه سدی در مقابل حملات DDos ایجاد کنه.

معرفی ارز دیجیتال ریپل (XRP)

ارز دیجیتال ریپل

تا اینجا پلتفرم ریپل و شبکه اون رو (RippleNet) رو بررسی کردیم و از ساختار و کارکرد اون گفتیم. شرکت و پلتفرم ریپل ارز دیجیتال اختصاصی خودش رو هم داره که در اینجا موضوع بررسی ما خواهد بود. ارز دیجیتال ریپل که با نماد XRP شناخته میشه برای انتقال ارزش در شبکه ریپل به کار میره. قیمت لحظه ای ریپل مثل سایر رمز ارز ها مدام در حال نوسانه و با توجه به شرایط بازار تغییر می کنه.
قیمت XRP همانند سایرین دنیای ارز های دیجیتال از بدو تولد تا به الان دست خوش تغییرات زیادی بوده. ارزش کل بازار ریپل حدود 25 میلیارد دلار برآورد میشه و رتبه ششم بازار رو به خودش اختصاص میده. قیمت لحظه ای ریپل هم اینک که این مقاله نگارش میشه، 0.52 دلار به ازای هر واحد هستش که اگر بخوایم قیمت ریپل به تومان رو محاسبه کنیم با احتساب نرخ روز ارز، چیزی حدود 15 هزار تومان خواهد شد. البته از نظر اکثر کاربران ایرانی قیمت ریپل به ریال مد نظر قرار نمی گیره و غالب کاربران تحلیل ها و خرید و فروش هاشون رو با قیمت XRP به دلار مدیریت می کنن.
روزانه چیزی حدود چهار و نیم میلیارد دلار از این رمز ارز بین کاربران در سراسر دنیا معامله میشه. سقف قیمت XRP رو در ماه ژانویه سال 2018 میلادی شاهد بودیم که قیمت ریپل در هر واحد به عدد 3.8 دلار رسید و هم اکنون که چهار سال از اون تاریخ گذشته شاهد هستیم که قیمت لحظه ای ریپل چیزی حدود 80 درصد پایین تر از سقف قیمتی خودش قرار گرفته.
به طور کلی شرکت ریپل قصد داره، کلا 100 میلیارد واحد توکن ریپل منتشر کنه که از این تعداد حدود 48 میلیارد اون تاکنون منتشر شده و در گردش هستش.

خرید و فروش و معامله ارز دیجیتال ریپل چگونه است ؟

خرید و فروش ریپل

خرید و فروش رمز ارز ها عمدتا در صرافی های ارز دیجیتال صورت می گیره. صرافی Kraken با اختصاص 28 درصد معاملات مربوط به ریپل، بزرگ ترین بستر خرید و فروش ریپل می باشد. البته ارز دیجیتال ریپل در اکثر صرافی ها لیست هستش و قیمت لحظه ای ریپل رو نمایش میدن و امکانات خرید و فروش اون رو فراهم کردن.
صرافی های ایرانی هم غالبا ریپل رو در لیست خودشون دارن و می تونید قیمت XRP به تومان و یا قیمت XRP به ریال رو در اونا مشاهده کنید. صرافی های ایرانی امکان خرید و فروش به ریال و پول ملی کشور رو دارن و از این رو در محیط این صرافی ها، قیمت ریپل به تومان و یا قیمت ریپل به ریال رو مشاهده خواهید کرد. البته شایان ذکره که سود کاربران همچنان دلاری هستش و صرفا خرید و فروش برای سولت کاربری با پول ملی و هم ارز با قیمت روز دلار انجام می گیره.
به طور کلی خرید از صرافی های داخلی این مزیت رو داره که نیازی به ارز های واسطه ای مثل تتر نداره، پشتیبانی اون مطمئن تره و همچنین در صورت بروز هر گونه مشکلی امکان پیگیری وجود داره.

جمع بندی

در این مقاله یکی دیگه از ارز های معروف و جز ده ارز برتر دنیای ارز های دیجیتال رو بررسی کردیم. ریپل در اصل یک شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت هستش که ارز بومی خودش رو هم با همین نام و نماد XRP منتشر کرده. ریپل نت و یا شبکه ریپل رو توضیح دادیم که چگونه عمل می کنه و براش مثالی هم زدیم تا درکش راحت تر باشه و دست آخر خود ارز ریپل رو بررسی کردیم و دیدیم که قیمت ریپل چه روندی رو طی کرده و قیمت لحظه ای ریپل تا چه حد پایین تر از سقف قیمتی اون هستش. به علاوه یادآور شدیم که کاربران ایرانی می تونن از بستر صرافی های ایرانی که با ریال کار می کنن و قیمت XRP به تومان و یا قیمت XRP به ریال رو نشون میدن، خریداری انجام بدن و دردسر های کار با صرافی های خارجی که برای کابران ایرانی محدود هستند رو، نداشته باشند.


قیمت ریپل به تومان در ارزسنج چگونه محاسبه میشود؟

قیمت لحظه ای ریپل به دلار در صرافی های خارجی و ایرانی وجود دارد. آکادمی ارزسنج با رصد لحظه ای بازار های جهانی قیمت لحظه ای ریپل را با نرخ تتر در بازار ایران تلفیق کرده و قیمت لحظه ریپل به تومان را براآورد میکند. این قیمت ممکن است با نرخ صرافی های مختلف کمی متفاوت باشد ولیکن میزان دقت قیمت لحظه ای XRP بصورت لحظه ای و با دقت بالایی درج میشود.

پارامتر های مهم در قیمت ریپل چیست؟

قیمت ارز ها ماحصل عرضه و تقاضای آن ارز در بازار و مارکت ها مختلف است. قیمت ریپل را خریداران و فروشندگان واقعی این ارز در صرافی ها مشخص میکنند. بعنوان مثال اگر خریدار و فروشنده قیمت های نزدیک به هم داشته باشند شکل گیری قیمت راحت تر و سریع تر خواهد بود و اختلاف قیمت کم خواهد بود ولی مثلا در ارز ریپل اگر قیمت خرید با قیمت فروش اختلاف زیادی داشته باشد موجب ایجاد رکود در مارکت میشود.

شاخص های تاثیر گذار در قیمت ریپل

شاخص های مختلفی بر قیمت ریپل تاثیر میگذارند. اخبار حوزه این ارز و خدمات و وعده هایی که توسعه دهندگان میدهند نقش مهمی در تشکیل قیمت XRP دارد. در حالت کلی اگر یک پروژه قوی باشد و توسعه دهندگان با کاربران ارتباط داشته باشند موجب رشد قیمت اون ارز میشه. اخبار مثبت موجب افزایش قیمت ریپل شده و اخبار منفی نتیجه عکس دارد. روند کلی بازار نیز بر قیمت ها تاثیر دارد. مثلا قیمت ارز دیجیتال بیت کوین بر قیمت همه ارزها تاثیر دارد و ریپل از این روند مستثنا نیست.


0 نظر برای ریپل ثبت شده است

نظر خود را برای قیمت ریپل بنویسید
سوال امنیتی :7+88 = ?