گالا آنالیز

گالا آنالیز
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 04:03 1403-03-04
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

🚀#گالا تجزیه و تحلیل :  بعد چی ؟؟💲💲 ✅همانطور که می بینیم در #GALA یک الگوی مثلث نزولی تشکیل شد و یک Breakout داده شد و منطقه پشتیبانی کاملاً دوباره آزمایش شد. ما انتظار حرکت صعودی بیش از 50 تا 60 درصدی را در هفته های آتی داریم 📈📈 🔰قیمت فعلی: 0.04712 دلار 🎯 قیمت هدف:   0.07450 دلار ⚡️چه باید کرد؟ 👀مراقب قیمت #گالا باشید. ما می توانیم طبق نمودار معامله کنیم و مقداری سود ببریم. منتظر تحلیل های بیشتر باشید و در جریان احساسات و اخبار بازار باشید.⚡️⚡️ #GALA  #Cryptocurrency #تحلیل فنی  #DYOR

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید گالا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد گالا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال گالا با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی GALA، قیمت گالا ، تحلیل گالا و اخبار گالا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.