آموزش خرید زمین در بازی بلاک توپیا BLOKTOPIA(معرفی بازی بلاک توپیا)

خلاصه مطلب

آموزش خرید زمین در بازی بلاک توپیا BLOKTOPIA؛ در این ویدیو و مقاله مرتبط با اون به صفر تا صد نحوه خرید زمین در بازی بلاک توپیا خواهیم پرداخت. بازی بلاک توپیا نوعی پروژه متاورسی هست که محبوبیت زیادی به دست اورده و مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته. همچنین شما می تونین با بازی کردن در این بازی، کسب درآمد داشته باشین. بهتره بدونین که بازی Bloktopia یکی از بزرگ ترین پروژه های متاورسی هست که با تجربه ای بی سابقه از واقعیت افزوده یا VR به دنیای متاورس پا گذاشته و تونسته کاربران و بازیکن ها زیادی رو به خودش جذب کنه. این ویدیو رو ببینید و مطالب مرتبط با اون رو مطالعه کنید تا با صفر تا صد این موضوع کامل آشنا بشید.


امیدواریم که از مطالبی که تهیه شده است نهایت استفاده را برده باشید. از آنجایی که پس از آموزش وارد بازار خواهید شد توصیه میکنیم که ارزهای خود را از صرافی اینانس تهیه کنید.

برای خرید تتر اینجا و برای خرید بیتکوین اینجا کلیک نمایید تا به صفحه خرید در صرافی اینانس هدایت شوید.

سخن مدرس
سعید حبیبی
سعید حبیبی
موسس آکادمی ارزسنج

6 سال پیش که وارد بازار ارزهای دیجیتال شدم منبع فارسی کاملی برای آموزش ارزهای دیجیتال وجود نداشت. در منابع خارجی نیز منابع جامع کم بود. با مشقت فراوان و با تجاربی که گاه رایگان هم نبود، دانش اندکی اندوخته ام که در این سایت به اشتراک گذاشته ام. امیدوارم با مشاهده مطالب و آموزش های ارزسنج بتوانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت نمایید.


!! همه دوره های ارزسنج را یکجا در اختیار داشته باشید !!
جادوی رمزارزها

دوره جامع ارز دیجیتال (جادوی رمز ارزها)

20 دوره کاملدر یک دوره
از ابتدایی ترین مفاهیم تا تخصصی ترین موضوعات
بیش از 130 ساعت آموزش ویدیویی در قالب 250 جلسه
برای شرکت در این دوره آموزش از لینک زیر اقدام کنید.

نظرات کاربران در مورد آموزش خرید زمین در بازی بلاک توپیا BLOKTOPIA(معرفی بازی بلاک توپیا)

در مورد آموزش خرید زمین در بازی بلاک توپیا BLOKTOPIA(معرفی بازی بلاک توپیا) نظر دهید
سوال امنیتی :8 + 69 = ?