اطلاع از اعلانات و تخفیف ها

اگر میخواهید از تخفیف ها و اعلانات ما در لحظه با خبر شوید گزینه بله و سپس گزینه Allow را کلیک کنید.

prompt icon
سعید حبیبی

سعید حبیبی را بیشتر بشناسید

7 سال سابقه درخشان حضور در بازار ارز های دیجیتال

5 سال سابقه تاسیس و مدیریت صرافی ارز دیجیتال اینانس

2 سال سابقه آموزش ارز دیجیتال و رهبری تیم آموزشی

سعید حبیبی کیست؟

مهندسی سعید حبیبی متولد 1368 از شهرستان ارومیه است. 5 سال بیشتر نداشت که به اقتضای شغل پدرش ساکن تبریز شدند و مقاطع تحصیلی مختلف را تا کارشناسی ارشد در این شهر طی نمود. وی در رشته عمران گرایش سازه های آبی تحصیلات عالیه را به سرانجام رساند. در سال 1396 در رشته دکتری همان گرایش در دانشگاه تبریز قبول شد و بدلیل علاقه ای که بازار های مالی داشت در ترم اول دکتری انصراف از تحصیل خود را تقدیم دانشگاه نمود.

مهندسی سعید حبیبی از کودکی علاقه مند به حوزه های اقتصادی بود و در مسیر زندگی پرتلاطم خود، در بازه های مختلف فعالیت های اقتصادی متفاوتی را انجام میداد تا اینکه ...


سعید حبیبی و ارزهای دیجیتال

در سال 1394 با ارز های دیجیتال آشنا شد و همزمان با تحصیلات و فعالیت های اقتصادی دیگر کم کم وارد این حوزه شد. در ابتدا با مطالعات سنگین منابع خارجی آموزش هایی نظیر تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن را طی نمود و با وبسایت های مختلف فعال در این حوزه شروع به کار نمود.

ترید ارزهای دیجیتال اولین حرفه ای بود که سعید حبیبی به آن پرداخت و در همان ابتدای کار استعداد و نبوغ خود را در این حوزه نشان داد و در مجامع مختلف و انجمن های فعال در این حوزه با تحلیل های خود شناخته شد.

با گذشت دو سال از فعالیت حرفه ای در سال 1396 صرافی ایران بایننس را تاسیس کرد که بعد ها در سال 1400 با تغییر برند به صرافی اینانس تغییر نام داد. هدف از تاسیس صرافی نیاز شدید جامعه برای تامین انواع ارزهای دیجیتال و مشکلات کار با صرافی های خارجی بود. در همان سالها صرافی بیترکس حساب ایرانیان را مسدود کرده بود و سرمایه آنها را بالا کشیده بود. این نیز مزید بر علت شد تا سعید حبیبی بر تصمیمی که گرفته بود مصمم تر شود و نسخه اولیه صرافی ارز دیجیتال را بنا کند.

در آن سالها هنوز مردم با ارزهای دیجیتال چون امروز آشنا نشده بودند و مهندس حبیبی در این حوزه نیز بسیار تلاش مینمود. در سال 1396 تعداد صرافی های ارز دیجیتال انگشت شمار بودند و یکی از بهترین خدمات را صرافی ایران بایننس ارائه مینمود.