صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال چگونه است؟


صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال چگونه است؟ را گوش دهید.

پادکست صوتی "صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال چگونه است؟"


خلاصه مطلب

صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال چگونه است؟دلایل استفاده از ارزهای دیجیتال در صادرات و واردات چیست؟ویدئوی آموزشی تجارت با ارزهای دیجیتال آیا امکان پذیراست؟ویدیوی آموزشی صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال صفر تا صد مراحل کار را به شما کاربران گرامی توضیح میدهد. در این ویدئوی آموزش شما با نحوه کاربرد ارزهای دیجیتال در کار صادرات و واردات آشنا شده و مزایای استفاده از ارز دیجیتال را به جای پول در مبادلات تجاری فرا می گیرید.


امیدواریم که از مطالبی که تهیه شده است نهایت استفاده را برده باشید. از آنجایی که پس از آموزش وارد بازار خواهید شد توصیه میکنیم که ارزهای خود را از صرافی اینانس تهیه کنید.

برای خرید تتر اینجا و برای خرید بیتکوین اینجا کلیک نمایید تا به صفحه خرید در صرافی اینانس هدایت شوید.

سخن مدرس
سعید حبیبی
سعید حبیبی
موسس آکادمی ارزسنج

6 سال پیش که وارد بازار ارزهای دیجیتال شدم منبع فارسی کاملی برای آموزش ارزهای دیجیتال وجود نداشت. در منابع خارجی نیز منابع جامع کم بود. با مشقت فراوان و با تجاربی که گاه رایگان هم نبود، دانش اندکی اندوخته ام که در این سایت به اشتراک گذاشته ام. امیدوارم با مشاهده مطالب و آموزش های ارزسنج بتوانید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت نمایید.


!! همه دوره های ارزسنج را یکجا در اختیار داشته باشید !!

دوره جامع ارز دیجیتال (جادوی رمز ارزها)

20 دوره کامل در یک دوره
از ابتدایی ترین مفاهیم تا تخصصی ترین موضوعات
بیش از 130 ساعت آموزش ویدیویی در قالب 250 جلسه
برای شرکت در این دوره آموزش از لینک زیر اقدام کنید.

نظرات کاربران در مورد صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال چگونه است؟

 1. مریم (1401/05/25)

  خوشبختانه صادرات وواردات ارزهای دیجیتال هم باعث همه گیرترشدن ارزهای دیجیتال وهم باعث پذیرش توسط دولت خواهد شد وازسمت دیگر افرادی که بعنوان ماینر فعالیت میکنند شاید امتیازاتی رو برای ارائه ارزها به بانک مرکزی دریافت کنند.ودرکل این امرباعث پذیرش هرچه بیشتر ارزها خواهدشد.

 1. Dealit (1401/05/30)

  والا کسی نمی دونه چی به چیه ، از یه طرف میگن صادارات با رمز ارز، از یه سمت میگن قراره قانون سفت و سخت بیارن ، از یه طرف میگن ماینرها فقط باید به ما بفروشن و خرید و فروش آزاد ممنوعه! خودشون نمیدونن چیکار می خوان بکنن! ولی اگه صادرات و واردات توسط ارزهای دیجیتال انجام بشه واقعا کمک کننده خواهد بود هم برای ذنیای کریپتو و هم برای دنیای تجارت.

در مورد صادرات و واردات با ارزهای دیجیتال چگونه است؟ نظر دهید
سوال امنیتی :5+82 = ?
این ویدیو رایگان است

سطح مقدماتی
 • تعداد دروس : 1
 • پشتیبانی : دارد
 • مدت : 8 دقیقه
 • سطح : مقدماتی
 • نوع : ویدئو