دریافت سرمایه گذاری بزرگی از جانب یکی از شرکت های بنیانگذار صرافی Houbi توسط صرافی CoinCatch

# رپرتاژ آگهی - این یک محتوای تبلیغاتی است و آکادمی ارزسنج هیچ مسئولیتی در قبال محتوا، مضمون و اهداف سفارش دهنده ندارد.

  • 20:05 1403-05-02
  • زمان مطالعه:3 دقیقه

CoinCatch

 

سیگنال ارز دیجیتال

شما برای بررسی قیمت بیت کوین و سایر ارزها و خرید و فروش در ارز دیجیتال نیاز به یک صرافی معتبر دارید. یکی از این صرافی های ارز دیجیتال صرافی CoinCatch است. صرافی CoinCatch یکی از صرافی های رمزارزی می باشد که در سال 2022 تاسیس شده و در جزایر British Virgin واقع شده است. این صرافی امروز اعلام کرد که توانسته از جانب یک صندوق سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری با نامABCDE Capital ، سرمایه گذاری استراتژیک دریافت کند. این صندوق سرمایه گذازی تا پیش از این در پروژه های وب 3 بسیاری سرمایه گذاری کرده است. این سرمایه گذاری به صرافی CoinCatch کمک می کند تا بتواند رشد و توسعه خود را شتاب بخشد و نوآوری های جدیدی را در صنعت رمزارز ها پدید بیاورد.

خانم Iris، یکی از مدیران ارشد صرافی CoinCatch در این خصوص گفت: "ما خیلی خوشحالیم که حمایت شرکتABCDE Capital و Du Jun که یکی از افراد پیشرو در صنعت کریپتو می باشد را به دست آورده ایم. با این سرمایه گذاری، صرافی CoinCatch  به نوآوری های خود برای ارائه یک صرافی کاربر پسند، یکپارچه و با بهترین تجربه برای مشتریان، ادامه خواهد داد. صرافی CoinCatch با همکاری با ABCDE، حمایت خود از رشد اکوسیستم Web 3.0 را ادامه خواهد داد.

صرافی CoinCatch، پلتفرم پیشرفته معامله گری خود را به صورت رسمی در ماه مارس 2023، راه اندازی کرد که شامل دو بخش اسپات و بازار های مشتقه مانند فیوچرز است و از بیشتر رمزارز ها پشتیبانی می کند. علاوه بر این قابلیت های معامله گری، صرافی CoinCatch برنامه دارد تا قابلیت Social trading(معامله گری جمعی) را به پلتفرم خود اضافه کند که این قابلیت به KOL ها اجازه می دهد تا استراتژی های معامله گری خود را با دنبال کنندگان خود، به اشتراک بگذارند.

صرافی CoinCatch  نیاز های سازمانی و شخصی سرمایه گذاران را با ارائه یک رابط کاربر پسند، و با گنجاندن ابزار های پیشرفته معامله گری، اولویت بندی می کند و در عین حال بالا ترین سطح ایمنی و اطمینان خاطر را فراهم می سازد. این پلتفرم فعالیت ها و کمپین های سخاوتمندانه ای را برای کاربران ارائه می دهد که به جذب و پذیرش بیشتر صرافی کمک شایانی می کند.

آقای BMAN، هم بنیانگذار صندوق ABCDE Capital در این خصوص گفت: "صرافی CoinCatch، تیم بسیار با استعدادی دارد و دیدگاه آنها در خصوص آینده بازار رمزارز ها بسیار روشن است. ما بسیار هیجان زده ایم که در این مسیر به آنها ملحق شده ایم و به این باور داریم که آنها پتانسیل ایجاد تغییر بزرگ در صنعت رمزارز ها را دارند."

به عنوان بخشی از تلاش های صورت گرفته جهت بهبود خدمات، صرافی CoinCatch اخیرا اعلام کرد که یک به روز رسانی سیستمی برای بهبود برخی از قابلیت های صرافی به انجام رسانده است. در این به روز رسانی، یک سیستم رفرال جدید، یک بخش جوایز جدید، معاملات همتا به همتا(P2P)، صفحه مربوط به اعتبار سنجی کانال های رسمی ، راهنمای دانلود اپلیکیشن و آدرس شبکه های اجتماعی، به روز رسانی شده است.

درباره ی CoinCatch

صرافی CoinCatch یک صرافی ارز های دیجیتال می باشد که به برای KOL ها ساخته شده و گسترش آن نیر به واسطه آنها صورت می گیرد. این صرافی از معاملات اکثر رمزارز های اصلی بازار پشتیبانی می کند و بازار های اسپات و مشتقه(مانند فیوچرز) را به کاربران ارائه می دهد. صرافی CoinCatch قصد دارد تا تنوع مناسبی از محصولات معامله گری را به کاربران ارائه دهد. یکی از این محصولات Social trading(معاملات جمعی) می باشد که به KOL ها اجازه می دهد استراتژی های معامله گری خود را با دنبال کنندگان، به اشتراک بگذارند.

صرافی CoinCatch  نیاز های سازمانی و شخصی سرمایه گذاران را با ارائه یک رابط کاربر پسند، و با گنجاندن ابزار های پیشرفته معامله گری، اولویت بندی می کند و در عین حال بالا ترین سطح ایمنی و اطمینان خاطر را فراهم می سازد. برای اطلاعات بیشتر به سایت صرافی CoinCatch مراجعه بفرمایید.

سیگنال ارز دیجیتال

درباره ی صندوق ABCDE Capital

صندوقABCDE، یک صندوق سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری می باشد که در حوزه توسعه وب 3 سرمایه گذاری می کند و توسط هم بنیان گذار صرافیHuobi  و همچنینBMAN، بنیان گذارInternet & crypro، تاسیس شده است. بنیانگذاران صندوقABCDEشرکت های ارز دیجیتال چند میلیارد دلاری را از صفر، ساخته اند . از جمله این شرکت ها می توان به برخی شرکت های کریپتویی ثبت شده در هنگ کنگ مانند  صرافیHuobi، شرکت هایSAAS(ChainUP.com)، مدیا(CoinTime.com) و پلتفرم های توسعه دهندگان (BeWater.xyz) اشاره کرد.

# رپرتاژ آگهی - این یک محتوای تبلیغاتی است و آکادمی ارزسنج هیچ مسئولیتی در قبال محتوا، مضمون و اهداف سفارش دهنده ندارد.

!! همه دوره های ارزسنج را یکجا در اختیار داشته باشید !!
جادوی رمزارزها

دوره جامع ارز دیجیتال (جادوی رمز ارزها)

20 دوره کاملدر یک دوره
از ابتدایی ترین مفاهیم تا تخصصی ترین موضوعات
بیش از 130 ساعت آموزش ویدیویی در قالب 250 جلسه
برای شرکت در این دوره آموزش از لینک زیر اقدام کنید.

تبلیغات در ارزسنج